Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutya 1...

Miért nem eszik a kutya 1 hete? Labrador kinti-benti.

Figyelt kérdés

Légyszi normális válaszokat. Megpróbálom minél részletesebben leirni a helyzetet.

Lakásfelújításban vagyunk egy hete (kényszer), így a kutyánk egy kennelbe van zárva éjszakára, és van, hogy nappal is bent van, ha épp nem vagyunk ott a háznál.

Ahová mentünk átmenetileg, őt nem tudták befogadni, kutyapanzió pedig nincs a környékünkön, sem ismerős, akihez vihetnénk. Örültünk, hogy minket el tudtak szállásolni egy babával.

Kb 2 hete van ez az állapot, és a kutyánk kb 1 hete szinte semmit nem eszik, csak iszik, de azt rengeteget. Egyébként futkos, igaz, kicsit fáradékonyabb.

Állatorvos természetesen látta, aki azt gondolja, hogy talán a bezártság van rá ilyen hatással, esetleg egy gyomorrontás. Hányni nem hány, csak legeli a füvet.

De nekem ez nem tetszik, a fogyása már látványos.

A környékünkön nincs állatorvosi ügyelet, így meg kell vérnom a hétfőt, hogy másik doki is megnézze.

Mire gondolnátok? Mitől lehet ez?


2020. okt. 17. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Bármitől IS, mindenesetre jól teszed, ha dokit váltasz
2020. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem megviseli a helyzet.

Édesanyám kutyája sem volt hajlandó enni amíg ő nem volt otthon és én voltam vele. Mikor három nap múlva belépett az ajtón, a kutya nekiesett a táljának és mindent kievett belőle.

2020. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem mondom, hogy egyáltalán nem eszik semmit, de lényegesen kevesebbet. Ez egy kis falu, sajnos nem bővelkedünk állatorvosban. Már végighívtam a környező falvak, városok állatorvosait, de kb mindenki lepasszolt.
2020. okt. 17. 22:47
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, megviseli a helyzet, de ez nem maradhat igy, mindenkeppen masik allatorvos, kulonben szo szerint halalra fogja eheztetni magat. Muszaj kozbeavatkozni, mar egy het koplalas is rengeteg!
2020. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
próbáljátok azért etetni valamivel, az éhség nagyúr szokták mondani. Nyugodt környezetben, pl valami nedves táp, virsli vagy valamit enni fog :)
2020. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

A kutyad a felujitas alat levo lakasban van bezarva? A szarado falfestek,parkettalakkal egy legterben?? Ez emberre is nagyon karos. A maja mar kikeszult. IlYet egy kutya se bir ki. Bele fog halni,ha nem hozod el a feujitas alatt levo lakasbol.


Egy ismerosodhoz nem tudod betenni?? Nagyszulok? Keresztanya? Unokatesok? Baratok? Szomszed??


Meg az is megviseli ,h eddig veletek elt,most meg nem!! Lkileg taccsra vagta. Surgosen oldd meg,h veled lehessen . Inkabb satrazzatok vele.

2020. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os , kertes ház, kennelben van az udvaron. Kinti-benti, de sokszor kint alszik, kiskora óta nem birja a meleget.

DDirekt részletesen írtam pedig...

Egy 5 hónapos baba mellett sehogy sem tudom megoldani a sátorozást.

Mint írtam nincsenek ismerősök, nemrég költöztünk ide. Ahol pedig mi lakunk már van két nagytestű, így nem engedik a miénket.

2020. okt. 17. 23:40
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem hinnem, hogy a korulmenyek zavartak volna meg mert akkor legalabb este enne valamit amikor nyugalom van … szoval szerintem ezt ki lehet zarni.


Valoszinu valami baja van a kutyának, ok nelkul nem fogyózik. Fuvet eszik tehat sok a sava. Milyen a szeklete? Laza van?


Felehetett valamit: gyomorrontas, fertozes, belelzarodas, de akar meg egy csomo lehetoseget fel lehetne sorolni.


Szeklet sokat elarul, a vervetel is segithet … meg persze egy alapos orvosi vizsgalat.

2020. okt. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2020. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

egy alapos orvosi vizsgálat.

4 évvel ezelőtt elpusztult a kutyám. volt egy társa, aki az utolsó 3 évben jött,a vizslám halála előtt. amikor elpusztult a vizsla, a keverékünk 1 hétig nem evett, ugyanigy csak ivott.

ezzel nem azt mondom, hgy a ti kutyátoknak is ez a baja.

ha füvet eszik szerintem gyomorrontás,hiszen a kutyáknak a fű ugymond "gyógyszer".

kert van, tehát nem hinném, hogy a felújítással van a baj.

amúgy hány éves a kutya?

mert a kor nagyon fontos, főleg a labradoroknál:)

2020. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!