Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le fagyaszthatom?

Le fagyaszthatom?

Figyelt kérdés

Tegnap elott nyitottam konzervet a kutyának. Nem sokat evett belőle.


Másnál van most a kutya, mivel dolgozom sokat, ezért vigyáznak rá szombatig.

Elfelejtettem hogy nyitottam neki és nem ezt adtam oda, hanem bontatlant adtam annak aki vigyázik rá

Nem szeretném kidobni, mert tényleg alig hiányzik belőle, és közel 1000 Ft-os.

Szerintetek ha kiszedem valami muanyagba akkor lefagyaszthatom? Valaki csinált már ilyet?

Többször is estem már ebbe a problémába és fáj fül a szivem ha ki kell dobni.


2020. okt. 8. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Eredeti tárolóban is lefagyaszthatod. Hűtőben pár napig is eláll.
2020. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a gond h szombat már a 4. Nap lesz hogy fel van bontva A dobogóra az van írva hogy max 3 nap


Ilyenkor már nem szeretem odaadni, meg igazából a kutya se szokta megenni már a 3. Nap sem


Köszi szépen. Akkor lefagyasztom neki

2020. okt. 8. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik a kutyád nem igazán szereti.


Miért konzervvel eteted? Abban nem sok minden van...

2020. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De. Épp ez az h szereti. Csak nem adtam oda neki, a kutya meg most másnál van.


Nem Penny meg társai konzervet eszik hanem nutriloveot. A szárazat nem szereti. A legjobb minosegueket probaltam, de nem eszi meg . Inkább nem eszik napokig.

Nyersen kap még emellett. De a gond azzal az hogy kicsi a lakás, és nem tudom neki tárolni, fagyasztani. Illetve ami ilyen előre megvan porciózva az meg nem az én tárcámhoz van mérve.

2020. okt. 8. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs hűtőd vagy miért lényeges itt a hely?

Ha felbontottad azonnal hűtő,ott áll el napokat maximum,fagyasztóban akár hónapokat is az eredeti dobozában,ha télen jönnek a 0 és minusz fokok ablakba vagy párkányra kitéve is tárolhatod.20-25 fok felett akár órák alatt is megromolhat,18-15 fok alatt esetleg 1-3 nap (hűtő is ilyen hőmérsékletű alapvetően kb) azért nem eszi meg.A kutya nem dögevő és a feldolgozott konzerv is húsból van.Romlott hús->döghús.


Melegíteni mikróban nem szabad már csak a fémes anyagú tároló miatt se,egyenletlenül melegít,hírtelen hevít ami miatt az étel állaga gyorsan romlik.

Meleg vizet tudsz tenni egy tálba,abba a konzervet és kb egy óra alatt felolvad.


Félnedves tápot azért még majd próbálj meg,nem lesz az drágább a te pénztárcádnak se,ha 1000 forintos konzevel etetsz.Még olcsóbban is kijössz,egészségesebb a kutyának.Rágnia kell,vagy fogköves lesz és elhullanak a fogai.

Nyerset remélem mondanom sem kell,hogy változatosan kell,és csontosat is kell. :D

2020. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!