Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék mopsz kiskutyát venni?

Hol tudnék mopsz kiskutyát venni?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom egy mopszra. Rajongom a fajtáért. Kb. 150 ezer forint értékben honnan tudnék venni?
2020. szept. 16. 13:11
1 2
 1/14 Pekka ***** válasza:
16%
Írd be a Gugliba: mopsz kennel
2020. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem előbb nézz körül, én valami hazai mopszos Facebook csoportot javasolnék, ott ha valaki olyan kennelt javasol ami nem megfelelő akkor úgyis lesz olyan, aki mondja. Következésképpen, jó kennelt is tudnak majd javasolni.


Ugyanakkor ezt így nem csináljuk, hogy "nekem 150 ezer forintom van rá", mert ha az derül ki hogy 2-300 ezer forint egy jó helyről jövő, (a fajta lehetőségeihez mérten) egészséges kiskutya, amennyi amúgy szerintem alsó hangon is van, akkor ne vegyél olyan helyről ahonnan fulladozó, diszpláziás gyulladt szemű kiskutyát kapsz csak azért, mert arra volt pénzed. Akkor el kell gondolkozni hogy más fajtát választasz, esetleg örökbe fogadsz, menhelyről hozol.


Egyébként két kórházi számla alatt visszajön a különbség, amit megspórol az ember egy "olcsóbb" kutyával! Nem éri meg, és ennek nyilván a pénz a legkisebb része, sokkal nagyobb annak a szerencsétlen állatnak a szenvedése, csak az sajnos keveseket érdekel, mert nem tudja mondani folyamatosan, hogy mi fáj neki...

2020. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs 150ert mopsz...felejtsd el ..
2020. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

3.-nak.


SOK a mopsz kölyök, csóróság van a vírus miatt,...folytassam? Kinek van pénze állatra, amit még megenni sem lehet...illetve ahhoz is kevés? 150-ért disznót adnak, feldolgozva.

2020. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Senkinek nem kotelezo allatot tartani, foleg nem fajtatisztat.

Dugig vannak a menhelyek, lehet orokbefogadni is.😉


A csorosagodat pedig ne ide vetisd ki, ha ertelmes munkahelyed lenne ami a tarsadalom szamara is hasznos, a virus alatt is megmaradt volna. Tokeletesen latszott, hogy milyen szakmaknak van igazan erteke, es milyeneknek nem.

2020. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha valóban rajongsz a fajtáért, tisztában vagy vele, hogy mennyibe kerül egy egészséges kölyök, és miért fontos, hogy csak ilyet vegyél...
2020. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszindulatú néhány válaszoló. Eleve kb. 150 ezret írtam, ha 200 ezer lenne az sem baj. Nyilván ha több az sem feltétlen baj. Egy körülbelüli összeget írtam. A személyeskedőket meg nem szeretem. A csóróság nem jellemez. De itt biztos jobban tudja néhány ember. Itt jönnek ezek a kommentek: “Aki 150 ezer forintért akar mopszot venni, az márpedig csóró” - Kifejtettem fent, egy kb összeget írtam. Ha 500 ezer lenne és beleszeretnek akkor is megvenném. Elnézést ha rosszul fogalmaztam a kérdésben.
2020. szept. 16. 14:35
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező! Ne vaszolj ennek a baromnak, minden kérdés alatt provokál. Ez a szórakozása, más nem jutott neki.
2020. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
A csorosag nem neked szolt, hanem aki azt irta azon disznot venne...mert virus van es csorosag.🤣
2020. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es! Látom! Elnéztem valamit. Elnézést.
2020. szept. 16. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!