Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom megrántotta a...

A kutyusom megrántotta a lábát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leugrott az ágyról és szerintem megrándult a lába mert biceg, nem akar menni, kedvetlen.

Nem tudok hozzá nyúlni mert fáj neki ezért morog.

Mit tudok vele csinálni?

Állatorvoshoz csak pénteken tudjuk vinni.



2020. aug. 18. 20:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem fogok azert plusz penzt fizetni
2020. aug. 18. 22:54
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Vagy taxival is lehet menni. Én azzal mentem egy másik városba amikor a kutyám rosszul volt, mert nekem sincs autóm, és nálunk nincs állatkórház.
2020. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

Jaaaa... Akkor már értem miféle gazda vagy. És sajnálom.

Mármint a kutyát.

2020. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem mindenki gazdag istenem.
2020. aug. 18. 22:57
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

Én sem vagyok gazdag. Abban a hónapban elcsúsztam az összes rezsiszámlával 🤷‍♀️ Nyilván a kutyám mindennél fontosabb mert családtag.

Vállaltam plusz munkákat, minden szart megcsináltam, és pótolni tudtam az elmaradt számlákat. De akkor ilyen hülyeségeken nem is gondolkodtam, csak az számított hogy gyógyítsák meg.

Megérte.

2020. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Te egy tipikus troll vagy. Kifogásokat keresel, ha nincs pénzed ne is tarts állatot. Egyáltalán be van oltva évente kötelező oltásra? Chipelve van?



Meg nem tudom érteni, hogy ilyen ember minek tart állatot. Ha tudnám kivagy stb. Úgy jelentenélek fel az állatvédőrségen mint a pinty.

2020. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Veszettség ellenit kap, van chipje.

Gyerek vagyok, a szuleim tartjak el a kutyát.

2020. aug. 18. 23:06
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

Kiváncsi lennék azért arra az oltási könyvre....


A szüleidet megbüntetném, mert ők kötelesek elvinni. Mindenesetre én jelentem az állatvédőknek ezt a posztot, és majd eldöntik ők hogy átadják e a rendőrség felé. Tudod! Ip cím alapján lekövethető vagy.

2020. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Oksa
2020. aug. 18. 23:19
 20/27 WidowmakerButt ***** válasza:
91%
Már bocsi de minek tartasz állatokat ha nem tudsz nekik biztosítani mindent? Főleg orvosi ellátást, amire bármikor szükség lehet.
2020. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!