Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

nemrég odaadtunk egy kiskutyát egy férfinek, mert mi nem tudtunk róla gondoskodni. Anyu dolgozik, én suli és munkahely között tengődöm, mamám beteg.

Megkértük, adja vissza ha baj van (orvos, nincs már neki hely, stb) nem írtunk semmilyen papírt, szóval a kutyus úgymond a nevünkön van, a miénk.

Mindig érdeklődtünk felőle, jól van, boldog, eszik eleget

De a napokban megláttunk egy képet a facebookon, hogy a kutya kóborol, ezért felhívtuk a férfit, aki aztmondta hogy nem az övé, mi viszont felismertük hogy az bizony ő.

Kértük, hogy akkor hadd nézzük meg még ma, és aztmondta ma nem jó, majd jövőhéten(?) és mikor mondtuk, hogy persze akkor már biztos befogja az utcáról ránk csapta a telefont. Van egy olyan sejtés is, hogy eladta valakinek abban az utcában, és tőlük szökik ki.

Mit lehet ilyenkor tenni? :( már napok óta folyamatosan ott nézelődünk, de a kutyát nem látjuk sehol

ha elmegyünk a rendőrségre csinálnak valamit?


kérek mindenkit, hogy csak segítő szándékkal írjon, így is emészt a bűntudat, de sajnos akkor nem láttunk más megoldást, minthogy odaadjuk valakinek aki úgy tudja gondját viselni, ahogy kell


ti mit tennétek a helyemben? :(


2020. aug. 10. 00:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ertem en, az a cel. :) de akkor megkerdezem ujra, hogy a rendorseg tud ebben segiteni? egesznap zaklatom telefonon a ferfit, kikapcsolta a telefont vagy letiltotta a szamomat, nemtudom, megosztottuk a kepet a kutyusrol, egy arra lako csaj mondta, hogyha latja a kutyust azonnal ir, de igy nemsokmindent tudok csinalni ha elerhetetlen a ferfi. Probaljuk a dolgot normalisan megoldani, de igy teljesen lehetetlen. erre valami javaslat? :)

nem arra voltam kivancsi, hogy a mi felelossegunk e, vagy hogy haza kell e hozni, mert persze azt akarjuk hogy hazajojjon es tudjuk, hogy a mi felelossegunk. az volt a kerdes, hogy hogyan kell megoldani/kezelni ezt a helyzetet


szoval. megkerdezem ujra

rendorseg tud segiteni ezzel?

2020. aug. 10. 11:12
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Hozd el és add le menhelyre. Többet pedig állatok közelébe se menjetek, ha ennyire nulla felelősség tudatotok van. (Kellett nektek a kutya, majd lepasszoljátok bárkinek, édes mindegy milyen ember, bármiféle feltétel nélkül.)
2020. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

nem ertem miert nem lehet a kerdesre valaszolni 🤦🏻‍♀️ nem kertem kioktatast :) szerintem nem en tehetek arrol, hogy anyukam dolgozik, en is dolgozom, mamam beteg es mar nem tudtuk megadni neki azt amit kellett, mint a napi 3 fel ora seta

termeszetesen valtoznak a helyzetek nem mindig volt igy, viszont utana jobbnak lattuk, ha odaadjuk valakinek aki mint utolag kiderult nem torodott vele.


termeszetesen biztosan jobb lett volna ha a kutya egyedul van egesznap a lakasban ugye, kedves 12.?:)


de ha mar kommenteltel, akkor valaszolj a kerdesre : hogy a picsaba hozzam el ha konkretan menekul elolunk a ferfi akinek odaadtuk? mert feltehetoleg eladta valakinek? akkor mond mar el, hogy hozzam el? :))))))

2020. aug. 10. 15:04
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menjetek a rendőrségre valamit biztosan segitenek.
2020. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség nem valószínű, hogy fog ezzel érdemben foglalkozni, de próbáljátok meg, nem veszthettek semmit.
2020. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 13. 22:10
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy ez a ti hibátok😉
2020. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!