Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, örökbefogadok egy problémás kutyát, amely kapcsán nagyon összevesztünk a nővéremmel. Tegnap azonban nagyon meglepődtem, mivel bocsánatot kért és hozott ajándékba egy teljes kezdőkészletet (kutyaház, kutya eledel, nyakörvek, póráz, stb.), habár kihangsúlyozta, hogy még mindig ellenzi az ötletet. Most mit csináljak?
2020. júl. 31. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Én honnan tudjam mit csinálj? Nem ismerlek téged és a nővéred sem.

Kicsit kifejthetnéd miért ellenzi annyira.

2020. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a tesod meg tett mindent, most te jossz ... hol a kutya?
2020. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kutya tartás eleve nem könnyű, ha egy idegen problémás kutyát hozol még jobban vágod magatok alatt a fát. Azért nem akarja, mert az ő felelőssége is, ha egy házban éltek.

Kérdezz rá, lehet hogy el mondja neked a pontos okot.


Az is lehet, hogy ő másképp képzelte el, hogy kutyát szereztek be, nem mindenki akar menhelyit vagy épp problémásat.


Keress kompromisszumot, úgy válasszatok kutyát hogy a házban élők mindegyikének megfeleljen különben nem ez lesz az egyetlen összetűzésetek. És nem kéne, hogy egy kutya miatt vitatkozzatok.

2020. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Mitol problemas?? Hogy futni kell vele,kulonben tul sok az energiaja??


Vagy vedi a cuccod mas elol??

Vagy vedi a lakast idegenektol??


Ezeknek mind orulhetnel.


Fejtsd ki a problemat.


Az enyemet is mar ket gazda vitte vissza a tenyesztonek. Eltorte kezuket labukat,masiknak megette a golfutokeszletet. En meg imadom es elvezettel futok vele sokat. Az elozoknek nem volt a szenvedelye a sport telen nyaron a szabadban. 👍😎


Nekem is ott lognak a verseny teniszutoim meg a Loius Vuittonjaim es nem eszi meg. 😎

2020. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!