Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért moroghat rám az 1 éves...

Miért moroghat rám az 1 éves szuka rottweilerünk?

Figyelt kérdés
1 éves kora előtt nekem is szót fogadott, nem csak a szüleimnek. De most amikor rászólok hogy menjen be a helyére, akkor nem megy be, sőt ilyenkor még valamikor rám is morog. Volt úgy hogy elvett tőlem egy dolgot, elakartam venni tőle, akkor is morgott rám. Korábban nem viselkedett így.
2020. júl. 27. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem járt kutyaiskolába, így buta maradt.
2020. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezzel nem lettem kisegítve. Amúgy én ahol élek, nincs kutyaiskola.
2020. júl. 27. 11:54
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Feletted áll a rangsorban, ledominál téged. Tiltani kell neki.
2020. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hogyan tiltsam? Félek hogy megharap.
2020. júl. 27. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

De ő pontosan érzi rajtad, hogy félsz, és minél jobban félsz tőle, annál jobban dominálni fog. Így nem ő a te háziállatod, hanem te az övé. :D

De minek tartasz olyan kutyát, amitől félsz? :D Akkor vettél volna egy pomerániai izékét, attól csak nem félnél.

2020. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ezért nem kell rotti a magtokfajtának, hogy az udvarban poshadjon, tök laikusoknál. A morgás csak a kezdet, örülj ha megúszod kisebb sérülésekkel.
2020. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Amikor nyuszibátorságú emberek megveszik a rotit, mert fúú, de félelmetes lesz, aztán ők azok, akik a legjobban összesz@rják magukat tőle. És akkor a kutya lesz a hibás, ha hülyeséget csinál, mert nem nevelted meg...
2020. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam a szüleimnek szót fogad, rájuk nem is morog, csak rám. De azért írtam ki a kérdést, mert tanácsokat várok.
2020. júl. 27. 13:10
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Tanácsok? Heti 2-3 engedelmes foglalkozás a kutyasuliban. Napjában szoci kutyafutiban és legalább 2 óra sèta.


Naugye, hogy nem is akarod annyira megoldani ezt a helyzetet?

2020. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Nevelni és tiltani kellene! Pontosabban kellett volna már 1 évvel ezelőtt is!

A nevelést pedig ott kellene kezdeni, hogy nem hagyod rá az agressziót! Letiltod, lebünteted és eléred, hogy azonnal megtegye, amit mondtál neki. Ebben így itt, online senki nem fog segíteni!


Ha viszont nem vagy hajlandó nevelni, vagy gyenge vagy hozzá, nem kellene kutyát tartani!

2020. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!