Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kell szájkosarat venni...

Mikor kell szájkosarat venni egy rottweilernek?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen? Mert az enyém most 5 és fél hónapos, és a buszon mondják, hogy vegyek neki... Hát de bakker 1 hét alatt kinövi! Nem fogok egy éves koráig hetente szájkosarat venni!
2010. aug. 1. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mivel buszon elvileg csak szájkosárral és külön jeggyel lehet utaztatni, vagy minden héten szájkosarat veszel, vagy kocsival vagy gyalog mész. nincs túl sok lehetőséged.

ráadásul az emberek nagyrásze még a fiatal, sőt, a kölyök rottweilerektől is tart, pedig nagyon aranyosak tudnak lenni, ha jól nevelik őket. nekem pl: az egyik kedvenc fajtám. de sajnos(?) a rottweiler és hasonló fajták tartása együtt jár azzal, hogy félnek a kutyádtól.

2010. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1 rotinak sztem akármikor.de leginkább akkor ha már kezdenek erősödni a fogai.+ha olyan a kutya hogy mindenkit +ugat és támadná+.
2010. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szerintem vegyél neki egyet, amit majd nagykorában is használhat, nem baj ha kicsit nagy, legalább nem zavarja a pofáját. ha fémet veszel, akkor szerintem nem kötnek beléd, mert a textilbe sokszor belekötnek. csak az a kiírás, hogy legyen rajta szájkosár, az nincs megszabva, hogy mekkora méret :)
2010. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudom h félnek, ezért (is) rotit vettem (meg persze a jó tulajdonságai miatt is), autónk nincs. :( legközelebb csak decemberben fogunk állatorvoshoz menni, addigra nem tudom mekkora lesz, mert most nem nő olyan gyorsan, mint eddig :D
2010. aug. 1. 18:30
 5/12 A kérdező kommentje:
értem, mindenképpen bőrt szeretnék, mert ha lendíti a fejét, azért már elég nagyot üt, és a fémmel meg el is ájulok, ha lefejel :D és abban tud is inni. már minden tejfoga kiesett, de a rendes fogai még nagyon kicsik. egyébként nem bánt senkit, csak kíváncsi, és játszana :D
2010. aug. 1. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:
ha jól tudom.lehet kapni olyan szájkosarat ami állítkató, csattos, és még a kutyinak sem kényelmetlen:D
2010. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
megnézem, köszi :)
2010. aug. 1. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Létezik kölyök méret, utána lehet venni felnőtt méretet. Általában a roti kosár szuka és kan felnőtt méretben van. Persze, nem az utcasarki állateledelesnél. Két kosár ára nem egetverő a többi kiadáshoz képest.

Én nagyon sokszor kölcsön adtam a kölyök kosaramat:))

2010. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értem, a közelben van egy "profi" állat bolt, ott mindenféle szájkosár van :D
2010. aug. 1. 19:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Az is megoldás lehet, hogy veszel egy keréken guruló szállító boxot. Persze kicsit necces feltenni a buszra úgy a kutyát.
2010. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!