Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám rászoktatni a...

Hogy tudnám rászoktatni a mopszomat, hagy az alomba végezze a dolgát? Mindenhová pisil, meg kakil, csak az alomba nem!

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sia!


Milyen alom?

Segíthet ha egy kicsike pisit hagysz rajta (tényleg nagyon kicsit, tehát nem lesz tőle büdös) hogy érezze a szagot. Ha látod hogy készülődik vidd oda és ha ott végzi a dolgát dícsérd meg nagyon!

2008. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendes kutya alom.próbáltam már így is,de amikor beleteszem az alomba,ki jön belőle és a szőnyegre pisil:Sazért köszi a választ!!
2008. nov. 24. 12:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Kutyaalom? Olyan is van? Én eddig macskaalomról hallottam, valamint kutyapelenkáról. Amit vettél biztos, hogy kutyaalom?

Általában pelenkát szoktak venni a kiskutyáknak. Próbálkozz ezzel is!

Muszáj, hogy figyeld a kutyát. Ha elkezd szaglászni, majd körbe körbe jár, azonnal kapd fel és vidd a kijelölt helyre. Ne engedd el onnét, aztán, ha oda végezte a dolgát jutalmazd meg valami finom falattal!

2008. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rendi,megfogadom a tanácsod!és köszi!ha vennék rá pelust azt eltudná viselni?
2008. nov. 24. 15:31
 5/11 anonim válasza:

A kutyapellenkát a szőnyegre kell teriteni,ojan illattal van átitatva amit te nem,de a kutyusod érezni fog és oda fog menni dolgára!Persze ehhez kell egy kis segitség tőled is eleinte aztán szuper lessz!!!Nekünk a shitzu kutyusunk 8 hónapos pellusra pisil 2 hónapos korától!!

Állatboltokba kapsz ijet!Sok sikert !!!

2008. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi,kifogom próbálni!!kb mennyibe kerül?
2008. nov. 26. 18:29
 7/11 anonim válasza:
Mérettől és csomagolástól függ az ára.16darabos kb.1200ft.körül van és az elég a te kutyusodnak!Ja és többször is használhatja!!!
2008. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenképp kifogjuk próbálni!!ha többször van használva nem lesz büdős tőle?
2008. nov. 28. 10:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert elnyeli a szagokat. Én is most vettem, most küzdünk a rászoktatással:)
2009. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Klikker használata sokat segíthet. Bővebben a neten!
2009. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!