Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nyugodt kutyafajtát...

Playgirl kérdése:

Egy nyugodt kutyafajtát szeretnék vásárolni, aki elvan a panelban. Ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy kölyökként minden kutya eleven, mozgékony, rosszcsont. De gondolom azért vannak olyan kutyafajták amik felnőttként higgadtabbak, nyugodtabbak, kevésbé/nem hiperaktívak. Panelban tartanánk.

köszönöm a segítséget.


2020. máj. 22. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Francia bulldog, angol bulldog,

Bichon félék.


Egy kutya ára 120.000-től kezdődik tenyésztőtől, máshonnan nem szabad venni. (csak megjegyzem mert sokan nem tudják)

2020. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Emlékszel még Columbo kutyájára? Basset hound, na én ezt javasolnám :D vagy a francia bulldog amit már előttem említettek
2020. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem fajtakérdés. Minden kutya tud nyugodtan viselkedni, ha megtanítják rá, és minden kutya tud üvelteni is ha szeparál. Ez kicsit kevés a fajtaválasztáshoz.
2020. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Pluss kutyus? :) Nincs vele semmi gond :) Kintre-bentre, mindent kibir :)
2020. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Szeretnek egy allatot, de neee ... (rossz inditas szerintem).
2020. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!