Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam a kutyámat az...

Hogy szoktassam a kutyámat az ágyába?

Figyelt kérdés
A kutyám kb. 9 hónapja itt van velünk, és anyukámék azt mondták, hogy elég neki ha a kanapéra leterítünk neki egy pokrócot, és ott aludjon. de szinte minden éjjel máshol alszik. Van hogy a pokrócán, van hogy az ágyamban vagy a tesóm ágyában, vagy a földön vagy egy másik kanapén, és úgy gondoltam hogy elég volt, és rendeltem interneten egy kosarat párna nélkül. Beleraktuk a pokrócát, hogy tudja hogy az az ő helye, de nem akar ott aludni. Van hogy reggel ott van kint a pokróc a kosártól 1 méterre és rajta fekszik. Szóval hogy lehetne oda szokatni?
2010. júl. 28. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos...Ami esetünkben ez ugy történt,hogy a kosarát az ágyunk mellé tettem...(Ugyanis előszeretettel aludt a lábunknál,ha vihar volt akkor a fejünknél.)A kosarába beletettem a kispárnmat,és az egyik játékát...És addig lökdöstem le az ágyról mig meg nem unta...Aztán következő éjjel ujra...És beleszokott... :)
2010. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaz.. nekem cicámvan de megfigyeltem milyen anyagon szert aludni és ha azt éppen nem sajnálom, megcsináltam neki fekvőhelyként,egy kartondoboz házikot csináltam neki és hogy beleszokjon belezártam kb fél orára,ez azért volt jo mert a saját szagát átvette a hely, és ez eredményes lett, nagyon megszerette...sztem kutyánál is meglehet probálni, [link]
2010. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. és bár a cicákért nem nagyon rajongok, de a te cicusod elképesztően édi :D
2010. júl. 30. 20:18
 4/6 noree. ***** válasza:

Sok sok jutalomfalattal.

Mutasd meg neki a helyét. 1-2 napig kaphat ott enni, hogy jó élményeket kapcsoljon a kosarához. Ha magától belemegy, akkor jutalomfalat és hatalmas nagy dicséret keretében örülj neki látványosan!

Berakhatod a kedvenc játékát is...Ha még is az ágyra akarna menni, akkor nagyon határozottan és következetesen(!!!) MINDIG zavard le az ágyról!

2010. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19:56 ezt tényleg te csináltad? Tök jól néz ki a cicád háza!!! Grat! Ja és persze a cicád is nagyon aranyos :)
2010. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen.. tényleg én csináltam, a tetelye pedig wc-gurigából készült....:)
2010. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!