Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 és 5 éves gyerek mellé...

Eranyuszi85 kérdése:

2 és 5 éves gyerek mellé milyen kistermetű kutya ajánlott lakásban? Angol bulldog esetleg? Előnyök, hátrányok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Panel lakásban lakunk,tehát bent lenne a kutyus. Én kertes házban nőttem fel ,világ életemben volt kutyám. Az 5 éves lányom nagyon szeretne egy kutyát. Elgondolkoztunk rajta,de felelőtlenül nem szeretném megvenni. Mi Angol bulldog kutyust nézegetjük. Tapasztalata van valakinek? Szőre nagyon hullik? Mennyire felporszívózható? Esetleg más kistestű kutyus?

2020. máj. 1. 16:21
1 2
 11/11 ichigo126 ***** válasza:
Ha letudod mozgatni, és erős kézzel fogni akkor pitbull/amstaff/staffordshire bull terrier/bullterrier tenyésztőtől vagy menhelyről,fajtamentőktől.Ha staffordshire bullterrier akkor a stafféta kennelt ajánlom,ha pit akkor a mad clant(facebook: czirok peti) tudom ajánlani.
2020. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!