Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A NJ-unk levizeli az udvaron...

A NJ-unk levizeli az udvaron az osszes ultetett tujankat (amik kiszaradnak? . Mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ivartalanítás+rendszeres séta
2020. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Amit az első írt. Bár minimális jelölésre akkor is kell számítani.
2020. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

XD. A 2 válaszoló is nagyon jól tudja, hogy kialakult rögzült jelölésen az ivartalanítás NEM segít!

Nem szeretem, ha félretájékoztatják a kérdezőt.

2020. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezért írtam, hogy rendszeres séta mellé. Egyébként de, segít rajta, csak mondom. :)
2020. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Az ivartalanitas nem segit. Uganugy jelolgetni fog.

Vidd setalni es ott kipisili magat.

2020. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, az én Német juhászom nem nagyon jelölget ivartalanítás után!
2020. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel a tujákat vizeli le, feltételezem kan, amiknek a többsége felemelt lábbal pisil. Ha ivartalan, akkor sem fog guggolva pisilni mint a szukák, tehát ugyanúgy lehúgyozza majd a fákat függetlenül attól, hogy vannak-e golyói vagy sem. Azt meg kevés kutya bírja ki, hogy csak a napi 2 órás séta alatt ürítsen, a kertbe ne.


Lehet nektek olyan csodakutyáitok vannak, akikkel ha sétàltok 1 órát naponta akkor nem pisilnek vagy szarnak a kertbe, de a többség sajna nem ilyen zseni.

2020. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Hàt a titok abban van, hogy nem napi egyszer viszem ki. :) illetőleg megtanítottam neki, hogy a kertben nem jelölgetünk. Pisilni lehet, de hobbiból jelölni nem. Ennyi erőből mit gondolsz, az összes szobakutya, aki kan, az széthugyozza a lakást vagy mi a szar?
2020. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerítsd el a tujákat, amíg meg nem nőnek(tehát minimúm 3 év)


Locsolás is segíthet, úgy legalább higítva kapja a cuccot...

Séta (és ivartalanítás) csak abban az esetben hatásos, ha ez nem egy berögzült cselekvés nála(pl minden reggelt úgy kezdi, hogy végigjárőrözik a kertben és közben frissíti a határjelzéseket)

-van egy ivartalanított kanom, aki agilityben egy rakat érmet, kupát szerzett, tehát tud viselkedni, mégis kedvenc elfoglaltsága a szaglászás és a jelölgetés(ha hagyom természetesen)-

2020. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ivartalanitásrol olvastam pro-t és kontrát.Azert gondoltam,hogy felteszem itt a kerdest.De itt is 50%-50% amint latom.Hat amint kiengedem a kennelbol elso dolga a kocsikereke,a frissen ültetett tujak,fak..szoval jelolgetes..Kan Nj,2 eves.
2020. ápr. 28. 00:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!