Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel lehet jelenteni valakit...

Fel lehet jelenteni valakit amiért csonkítatta a kutyáját?

Figyelt kérdés
Fülvágás miatt. Foglalkoznak ezzel? Már nem lehet vágni a kutya fülét.

2020. ápr. 14. 15:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Bárkit bármiért fel lehet jelenteni, az más kérdés, hogy érdekel e bárkit is a hivatalban.

Ha állatorvossal vágattatta le akkor meg aztán tényleg csak az idődet pocsékolod!

Egyébként a feljelentésedtől visszanő a kutya füle?

A menhelyeken naponta százat altatnak el, azokat is nekiállsz feljelenteni?

2020. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus "társasház" ahol mindenki a másik valagát lesi, én is ilyenben lakom!

Húsvét hétfőn is kopogtatott az egyik okostojás, de ajtót se nyitok már ezeknek a "szomszédoknak" egész évbe köszönni se tudnak, csak nyavajognak mindenen!

2020. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Van bármi bővebb infód, konkrétabb bizonyítékod arról, hogy rosszul bánik a kutyáival? Az állatkínzást meg felelőtlen állattartást nem szabad félvállról venni, de itt még az sem 100% egyértelmű, hogy illegális csonkításról volt szó, nem orvosi beavatkozásról.
2020. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Na jön a mese habbal, mert nem értettek veled egyet. Érdekes, a kérdésben még nem találtad említésre méltónak, hogy a kutyák nincsenek jól tartva...
2020. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
# 9 Jaj ne már! Ha egy kutya rosszul van tartva, az messziről látszik. Sírnak a kutyák? Akkor lásd be, téged, meg a szomszédokat csak idegesítenek a kutyái, esetleg a szomszéd is, és jól ki akartok tolni vele. Az én kutyámnak a segge is ki van nyalva, ennek ellenére, vagy épp emiatt képes néha nagy szamár létére (40kg-os) olyan zajos hisztériát levágni, és sírásnak hallatszó hangokat kiadni, mintha nyúznánk! Igaz, szeparációs szorongásos is volt, amiből csak részben sikerült kikupálni, ez is jár különféle érdekes hangokkal...
2020. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy vágták a fülét? A fül bekötése lehet azért is, mert ragasztják, hogy felálljon neki, nem feltétlenül jelenti azt, hogy kupírozták.
2020. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Plusz ha visszazero fulgyulladasa van a kutyanak azert, mert allnia kene a fulenek de valamilyen rendellenesseg miatt megsem all, az orvos is kupirozhatja,hogy a kesobbi gyulladasokat, suketseget megakadalyozza.


Nekunk is volt egy idiota szomszedunk aki a mi kutyankra fogta, hogy atszokik, es kiszedi a kakas pelusokat a kukabol, es feljelentettek minket, meg elkezstek fenyegetni ha nem tesszuk lancra a kutyat akkor megmergezik. Egyik este kiraktunk egy kamerat es hoppa, a nyestek szedtek ki a pelusokat, mi pedig a megalapozatlab feljelentessel es allatmergezes fenyegetes miatt felnyomtuk a szomszedot aki kapott egy szep 300 ezer forintos buntetest. Szoval lehet itt alaptalanul jelentgetni a masikat csak aztan ne csodalkozz ha a vegem megis teged buntetnek meg ragalmazas miatt.

2020. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Hol tanitjak ezt a feljelentgetesi maniat? Mi ez mostansag? Arulkodos judas, vagymi? Akik ilyen arulkodosak voltak a suliban, azok felnottkent jelentgetnek?

Bennem valahogy olyan erzes van, hogy fereg dolog mindenert feljelentgetni a masikat. Biztos velem van a baj, de en hanyok az ilyen emberektol.

2020. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

És ha akutt állandó full gyulladás miatt vagattak le? És orvos?


Ugyanis némelyik fajtanak nem véletlen volt vágva a fule és a farka.


Mikor kutyámmal orvoshoz jártam volt ott egy boxer akinek be votl kötve a farka kérdeztem mi történt azt mondták eltort mert állandóan csovalas közbe beuti. 2 het mulva ismét mentem. Újra ott a boxer rövid farokkal. Ismét megkerdeztem mi ujsag. Mondtak az orvos amputalta. Igy rövid farkú boxer lett. Ugye naluk is tiltott.


De egészségügyi okból fulet és farkat is lehet vagatni! Szerintem ne foly ebbe bele.

2020. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
23%

Max azért jelentheted, mert zavarja az ugatás a lakókat!

Ahhoz, hogy hány kutyát tart, vagatja e a fülét semmi közöd!

2020. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!