Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszul etetem, hogy ennyit...

Rosszul etetem, hogy ennyit és ilyet székel?

Figyelt kérdés

Reggel még kaja előtt tojik: egy 15 centis hurkát ( szilárd, de látszik h darabokból áll össze) 1 kisebb csigatornyosulást, ami azért lágyabb, mint az előző, aztán meg csomó kisebb cseppecske...


Szóval kb szétszarta magát...bár nem értem hogy fér el benne , 3 kilós 12 hetes kölyök



Pedigree juniort kap enni, de azt már megbántam... Zooplusról kap közben minőségibb tápot májkrémmel, meg konzervet is


2019. nov. 27. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Az igazi eteltil nincs ennyi urulek,’mert az hasznosul sokkal nagyobb mertekben!!!
2019. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Konzerv: [link]



Száraz táp:


[link]


Pedigree Juniort meg mki ismeri gondolom..


Van egy másik konzerv, amit most rendeltem:


[link]



Ezek mennyire rosszak? Pedigree-ről már sok rosszat hallottam, 24 tasak van, szereti ,de mostmár csak ritkán kap egyet, hogy azért elfogyjon, de többet nem veszek....



Ez a többi kaja mennyire jó? Úgy szoktam adni,hogy fele száraz, fele meg konzerv, vagy csak száraz májkrémmel

2019. nov. 27. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

A tápod:

Fehérje/zsír: 21,5 % / 11,0 %

Ez kevés egy kistestű kölyöknek.

Hústartalom 0.

A májkrémet is felejtsd el. Elég egy jobb minőségű táp magában.

2019. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

A konzerv lehet a baj, attól szoktak sokat és lágyat kakilni. Elég, ha egy fajta jó minőségű tápot adsz, legfeljebb annyi konzervet, hogy 3 rész száraz 1 rész konzerv. Májkrém felesleges és káros, mivel sós és fűszeres, nem való kutyának, legfeljebb gyógyszer beadáshoz használják.

Tápnak nézd meg ezt:

[link]

Igaz, drágább vmivel, de 55% húst tartalmaz, valamint 28/16-os a fehérje/zsír arány, ami mér egész jó.

Persze vannak még jobbak, de ez is egy erős középkategória.

2019. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj nem eszi magában a tápot...


Ma reggel elé raktam, de félreugrott tőle, aztán szagolgatta de megint :(


6 kg van ebből a tápból, azért kidobni nem akarom...



Csak megeszi, ha éhes lett, 10 percig hagytam előtte aztán elvettem.. majd megkapja később

2019. nov. 28. 09:25
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Azért ilyen, mert szeméttel eteted.


Vegyél neki egy jó minőségű tápot, és semmi mást nem kell adnod.

2019. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A pedigree hulladék, a linkelt száraztáp egy fokkal jobb, de az sem az igazi.

Májkrémet nem kell adni, haszna nincs, de legalább káros.

A konzervek, amit mutatsz, elég jók. Válassz egy megfelelő száraztápot, és ahhoz keverj egy kis konzervet hozzá, lehetőleg úgy, hogy egyre kevesebbet.

Akkor jó az etetés, ha minél több hasznosul belőle (azaz viszonylag kis adagokat kakál), és nincs hasmenése a kutyának.

2019. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oké, májkrémet mától nem adok neki, az marad az enyém :D



A száraz tápot magában még mindig nem eszi,akkor keverem konzervvel

2019. nov. 28. 12:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Van termékmintám prémium tápból, azt nagy nehezen egyenként megeszegeti, de szerintem magával az állagával van baja, fogzás miatt
2019. nov. 28. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!