Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az oka ennek?

Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés

A törpe tacskó kutyám elég gyakran és nagyon büdöset szokott szellenteni. Éjjel szokta az orrom alá és olyankor elviselhetetlen szag van a szobában. Nos ez engem annyira nem is zavar, de viszont elég kellemetlen mikor tömegközlekedésen történik ez.

Múltkor vittem őt busszal és hát a majdnem egy órás út alatt legalább 5-6szor szellentett. Elég kellemetlen volt, hogy mit gondolhat a többi utas. Illetve múltkor vonattal mentünk akkor is eresztgetett, de nem volt olyan vészes mivel olyan helyen voltunk ahol nem ült más .


Mitől lehet ez?

Tápot eszik és néha néha konzervet.

Illetve a családom a szavam ellenére is dobál neki konyhai kaját mint pl hús, fasírt és társai és általában ilyenkor többet és szagosabbat szokott.

Ha elviszem emiatt dokihoz tud vele kezdeni valamit? Mármint meg vizsgálja mitől lehet ez?

Normális lenne, de nagyon gyakori így szerintem már nem tartozik a normális kategóriába.


Köszönöm előre is a válaszokat.

Negatív kommentektől kíméljetek.


2019. nov. 25. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Milyen tápot kap?

Amiben szinte csak gabona van az nem jó, attól lehet.

2019. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Azt nézd első körben milyen a táp. Valami minőségi cucc kellene, mert a tescogazdaságos és társai, amiben több a gabona mint a hús okozhatnak ilyet.

Nálunk a Brit Premium bevált, évek óta azt eszi a kutya.

Ettől függetlenül dokinak megmutathatod, ártani nem fogsz vele.

2019. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Fit active hypoallergén tápot eszik animonda grancarno konzervet és animonda vom feinsten alultálcásat is szokott kapni időnként.

Próbáltuk a brit care hypoallergén gabonamentes tápot, de vissza tértünk a fit active tápra.

2019. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat én vagyok a harmadik válaszoló csak egy másik felhasználóról össze kevertem a kettőt.
2019. nov. 25. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk a brit care nyulas meg bárányostól fingott olyanokat,hogy inkább váltottam.


Táp váltás megoldhatja a problémát egyébként.

2019. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
jelentettelek kérdező. EGY felhasználód lehet!
2019. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Én meg téged 6-os, mert kötekedsz :)
2019. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
akkor a fél gyakorit lehetne jelenteni.. érdekes iylenkor nem köttök bele a kérdezőbe, iylenkor megy a bújtatás , mi? ez is SZABÁLYSZEGÉS, nemcsak a trollkérdések.
2019. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!