Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Csak holnap tudom orvoshoz vinni, mert a párom dolgozik nekem nincs jogsim. Na szoval tegnap keso este eszrevettem, hogy ul, bamul maga ele, nem reagal hivo szora, de vizet iszik, es evett is, viszont nem jo az etvagya. Nagytestu kutyus, betakartam a kutyahazban es nem lokte le magarol a takarot. Ma ment parom dolgozni meg mindig fekszik, nem kapkod a kezem utan ahogy jatszani szoktunk es kicsit mikor felallt, mintha be lett volna rugva, szedult. Normalis valaszokat szeretnek, tudom, hogy nem vagytok orvosok, de hatha van tippetek.
2019. nov. 22. 05:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis hat nem bizzos, hogy szedult, nem volt stabil az egyensulya inkabb igy mondanam..
2019. nov. 22. 05:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki is lehet hívni egy állatorvost. Mi évek óta ezt tesszük, még oltásnál is.
2019. nov. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösziii :)
2019. nov. 22. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Csak a kimenő orvos nem fogja tudni rendesen megvizsgálni, valószínűleg csak tippel egyet és random felír valamit vagy bead ami nagy valószínűséggel csak ront az állapotán. Ezek a tünetek elég komolynak tünnek, mindenképp be kell vinni egy jól felszerelt rendelőbe, mert így elpusztul!

Biztos van ismerősöd akinek van kocsija és elvinne.

2019. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatot tudok megosztani.


De nem biztos, hogy a te kutyádnak is ez a baja!! Így hívj ki egy állatorvost.


Nekem közép-nagytestű kutya egyik nap nem jött ki a helyéről hiába hívtam nem bírt. Aztán nagy nehezen oda jött a hívó szóra és sírva állt fel, folyton a farka felé kapott. Nehezen járt a farkát lent tartotta maga alá húzva a szokásos zászlós tartás helyett. Állatorvos nem tudott mit mondani altatást akart javasolni nem engedtem neki mert életerő volt benne. Utánna néztem a dolognak ez az úgy nevezett halott farok szindróma volt amit a legtöbb állatorvos nem ismer. Szépen rendbe jött utána kB 2 hét pihenő után ismét a régi volt.


Ezen felül mivel a te kutyád nagytestű lehet csípő diszplázia is. Vagy kullancs csípés okozta betegség. Mielőbb nézesd meg állatorvossal.


A másik kutyám pedig epilepsziás ő is szédült és bamba volt nem tudott magáról. Lehetséges ez is de nem biztos.

Esetleg hívd fel az orvost és kérdez rá.


Ha kint alszik nem javaslom ilyen hidegben a takarót! A pára le rakódik rá nedves lesz a kutya az alatt van vagy rajta alszik beteg lehet tőle.

2019. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szomszéd, ismerős, rokon? Valaki csak hajlandó elvinni titeket!


Esetleg írj Facebookba egy kutyás vagy állatvédős csoportba, valaki biztos elfuvaroz.


A taxit is meg lehet próbálni, ha vállalnak kutyát.


A mi macskánkat megmérgezték, ő is "részeg" lett, szédelgett. Őt azonnal vittük dokihoz, de sajnos nem sikerült megmenteni.


A tiédnek valószínűleg más baja van, de akkor is a lehető leghamarabb dokihoz kéne vinni. Lehetőleg egy nagy, jól felszerelt kórházba, azok a legjobbak.

2019. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!