Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutya?

Miért nem eszik a kutya?

Figyelt kérdés

2 éves nőstény kutya.

Mindent kipróbáltunk már,de nem eszik semmit se. Próbáltunk tápot több félét venni neki,kapott konzervet is,kutyaszalámit is, tasakos kaját is,maradékot is. Egyszerűen semmit se hajlandó. Belekóstol és ennyi. Inkább éhezik, de akkor se eszik. Egy ideig voltak tyúkjaink, azokat szívesen fujtotta le és ette volna meg,ha hagyjuk neki.



2019. nov. 15. 05:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy orvos nem ártana neki, aki megnézi, nem szervi gond-e. Ne nézzétek tétlenül, ahogy éhezik.
2019. nov. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit az első mond.

Gyanús, ha hosszú idő óta inkább éhezik.

2019. nov. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első teendő: orvosi kivizsgálás, labor.

Ha a kutya egészségesnek bizonyul, akkor kell venni egy jó minőségű tápot, és azt elétenni naponta egyszer. Ha nem kezdi el enni, elvenni, másnap megint elétenni. Közben nincs nasi, asztalról lehulló falatka, semmi. Néhány nap, és enni fog. Mindez csak akkor, ha kivizsgálták és egészséges a kutya!

2019. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen. A szája fájhatott, de ha 2 napnál tovább tartott volna viszem orvoshoz. Szerintem te se késlekedj!
2019. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Adj neki hust zoldseggel.

Orvosnal nezesd meg,nem rakos-e. Akkor nem evert az elozo kutyam.

2019. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Orvos. A miénk fogproblema miatt alig evett.

Barni lehet, nezesd meg. Utána esetleg barfot is meg lehet próbálni.

Tápok közül jobb minőséget is próbáltál?

2019. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni,hogy kinti kutya. Boxban tartott mert szökik.

Az állatorvosra én is gondoltam.Fel is hívtam,azt mondta kínáljuk sűrűn. Meg,hogy a tápot nedvesítsük be és kínáljuk neki úgy. Ha nem javulna a helyzet,akkor megvizsgálja.

2019. nov. 15. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy boxban tartott?!
2019. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!