Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most két dzsungáriai törpehöri...

Most két dzsungáriai törpehörim van és utánuk egy tengerimalacot szeretnék de hogyan adjam el ezt az ötletet anyámnak? Mert ő azt mondta (igaz a törpehörik előtt is) hogy az ő házába nem lesz több állat. Hogy vegyem rá hogy beadja a derekát?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azt mondtad utánuk szeretnél tengerimalacot.szóval még élnek az állataid,de te már arra gondolsz,h mit szeretnél,ha elpusztulnak.....érdekes
2008. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hmm? igen szeretek előre gondolkodni és szeretek mindent kipróbálni a törpehörik előtt aranyhörieim is voltak már akkor is terveztem hogy mi legyen a következő, meghaltak akkor egy hónap múlva vettem a törpehöriket
2008. okt. 30. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább ezeknek örülj amik most vannak neked és becsüld meg őket
2008. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tennék hozzá, hogy egy malacka egész más, mint a höri. Igaz, hogy nappali állat, de közel sem olyan tiszta, azaz szeret maga alá piszkítani, nem alakít ki vécésarkot. Van, hogy a kis kapszuláit felnyársalja a karmaira. :) Meg a "fogyasztása" is nagyobb, és jobban szőröz. Viszont nagyon édes, szereti, ha simogatják, ilyenkor "u-gat" ("u-u-u-u-u" - kábé így), ha meg hallja a kajásdoboz zörgését, sipákol. :) Ezek fényében dönts.
2008. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
már olvastam róluk ezért vettem inkább most még hörit de sztem már eléggé fel vok készülve:D
2008. okt. 31. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
akkor meguntad a hörcsögöket és várod hogy megdögöljenek ezek szerint nem vagy elég érett a kisállat tartáshoz
2008. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

várom hogy megdögöljenek? NEM!most erre mit irjak?:S azért mert majd akarok tengerimalacot akkor már azon kell összefosnom magam hogy kinyiffanjanak a hörieim?

majd gyerekeket is akarok,már gondolni se lehet a következő lépcsőfokra?

2008. okt. 31. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de ilyen kérdésekkel pszichológushoz fordulj, és vidd el anyudat is. Mi nem tudjuk, hogy őt hogyan lehetne rávenni, hiszen nem ismerjük, ebben csak neked lehet rutinod, esetleg más közeli családtagoknak.

Anyud azért is mondhatja ezt, mert zsörtölődik, vagy mert szerinte nem foglalkozol eleget az állataiddal, vagy mert ki akar cseszni veled... Ezer oka lehet, és ezt nem hiszem, hogy vadidegenek ki tudnák találni és orvosolni tudnák. Viselkedj felelősségteljes ember módjára, az általában megszelidíti a szülőket, de ez annyira általános jótanács, hogy alig mertem leírni...

2008. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a nyád f..szát
2008. nov. 5. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
mit tehet róla a válaszoló hogy neked nem tetszik a válasza örülj hogy válaszolt valaki és ne káromkodj te kis taknyos kölyök ilyeneknek én nem adnék állatot
2008. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!