Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac mennyire szapora?

A tengerimalac mennyire szapora?

Figyelt kérdés

Lányom minden vágya egy pár tengerimalac. Viszont eléggé ismeretlen a téma számunkra. Ha veszünk egy pár minden kellékkel stb, azok mekkora eséllyel fognak szaporodni?

Értelemszerűen kettő darabra lenne minden kellék tervezve.



2018. jan. 10. 04:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Értelemszerűen ne vegyetek fiút és lányt, mert elárasztanak a kicsik. Sokkal nagyobb a kínálat, mint a kereslet, ezért a nyakatokon maradnak, és aztán nem tudtok tőlük hogy megszabadulni. Két lányt vegyetek, vagy fogadjatok örökbe a Tengerimalacmentő Egyesülettől.
2018. jan. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem meg egy párt vegyetek! Hogy miért? Az első malacomat úgy kaptam, hogy anyukám egyik nap , csak hazaállított egy pici kis tengerimalaccal, mert kollégája gyerekeinél születtek. Elmondom, életem egyik legszebb ajándéka volt!Aztán mikor nálunk születtek, én is ajándékba adtam. Így tanultam meg, hogy jobb adni, mint kapni. 😊
2018. jan. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
#2, attól még hogy te felelőtlenül szaporítod a malacaidat, nem kell a kérdezőt is erre bíztatni...
2018. jan. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ne hallgass a kettesre, csak befásult szaporító... Ha kettőt vesztek, ugyanaz legyen a nemük, és nem lesz probléma. Tényleg több a kínálat, mint a kereslet.
2018. jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Ja, tökjó a bébi állatka nyilván azért vannak velük elárasztva a malacvédők... Meg nyilván azért rakott ki valaki az utcára 2 kölyökpatkányt mert hejjj de boldog volt tőlük.... Hülye szaporító...



Kérdező, a malacokat megviseli a szülés, ha túl fiatal meghal, ha túl idős és szülés nélkül összenő a medencecsont bent ragad a baba és mind meghalnak, plusz így is épp 88 gazdátlan malac van az egyesületnél, vannak ők elegen.

Vagy két azonos neműt vagy egy lányt és egy ivartalanított hímet hozzatok (állatkereskedésből necces, a lányok sokszor töltöttek a dolgozók meg nem mindig tudják megkülönböztetni a nemeket).

2018. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor két azonos nemű lesz. Nőstény ajánlottabb vagy a hím ilyen esetben, vagy ez mindegy?
2018. jan. 10. 14:20
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem 2 lány. Nekem 2 fiú van....de sokszor össze ,,vesztek" és külön kellet öket választani... egy terráriumban ( ketté választva) csak most 4 en.. vettem még 2 lányt ( persze a fiúk ivartalanok)
2018. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam én is, akkor két lány lesz. Köszi mindenkinek.
2018. jan. 10. 17:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lánya?
2018. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
14 lesz a hétvégén.
2018. jan. 10. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!