Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet Mo-n szíriai aranyhö...

Hol lehet Mo-n szíriai aranyhörcsögöt venni (állatkereskedésen kívül)?

Figyelt kérdés
Tudok a karfiol és a pezsi tenyészetekről, de tud esetleg valaki megbízható helyet Fejér vagy Veszprém megye terüetén?

2017. ápr. 19. 21:01
 1/10 anonim válasza:
68%
aranyhorcsog.hu
2017. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ezeket tudom.Szerintem megéri miattuk felutazni..

Vagy ha nem tudod megoldani, akkor beszélj a tenyésztővel.Rugalmasak szoktak lenni, akár busszal vagy telekocsival is el lehet küldeni az állatot.

Sajnos nem sok aranyhöri tenyésztő van

2017. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a tenyésztőkkel, biztosan megoldjátok az eljutást. De menthetsz is rossz helyről.
2017. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor ez van ezek szerint. Kár, hogy nem foglalkoznak többen vele, bár gondolom nem egy nyereséges biznisz és sok időráfordítással jár. Jó lenne ha nagyob lenne a választék, mert én ennél a két tenyésztőnél őszintén szólva nem látom azt a minőséget, amiért megérné felutazni, egy tenyésztőtől többet várnék, mint hogy nem beltenyészet+kézhez szoktatottak, ez a szint maximum a hobbitenyészet kategória.
2017. ápr. 19. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mit vársz el tőlük? :D
2017. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jobb minőséget, több szakértelmet nyilván. Persze megértem, hogy nem tudnak annyit ráfordítani mint sok külföldi országban, én nem őket szeretném bántani, de elég siralmas az aranyhörcsög tenyésztés kishonunkban. Dzsungáriainál pl. nem látok ilyen problémát, persze lehetne jobb ott is, de azért van választék, folyamatos vérfrissítés, stb. Meg még sorolhatnám pl. eledelek szintjén is mi megy, eléggé limitált a kínálat, legalább lenne egy mixarama-szerű bolt.
2017. ápr. 20. 00:57
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Pezsi nagyon érti a dolgát. De ha ennyire rossznak gondolod, szerezz be külföldről.
2017. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nemrég alakult meg a Hörcsögmentés. Tőlük is tudsz örökbe fogadni :)
2017. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7-es: És melyik külföldi tenyészetet tudnád ajánlani?
2017. ápr. 20. 16:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos abban nem tudok segíteni, és csak magyar tenyésztőket ismerek. :(
2017. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!