Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom újra összeszoktat...

Hogyan tudom újra összeszoktatni tengerimalacaimat (2 lány)?

Figyelt kérdés
Amikor elhoztam őket azt mondták, hogy együtt kapták őket nem olyan rég, de külön ketrecben voltak, ezt azzal magyarázták, hogy egy ketrec kettőjüknek kicsi, amiben igazuk is volt. Hazahoztam őket egy ideig állandóan berregtek egymásnak aztán tegnap este úgy összeugrottak, hogy harapták egymást (szerencsére még időben észre vettük, ezért komolyabb baj nem történt). Mennyi idő mire elfelejtik egymást és hogyan lehet újra összeszoktatni öket (ha ez egyáltalán lehetséges)?

2017. febr. 18. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek, mekkora a helyük, hogy van berendezve a ketrec? A kérdésedre csak úgy lehet válaszolni, ha ezeket is megírod, mert nagyon sok tényezőtől függ.
2017. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!