Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A fiú vagy a lány nyuszit...

A fiú vagy a lány nyuszit érdemesebb ivatlanatítani?

Figyelt kérdés
és mennyibe kerül?és mennyi idő mire begyógyul a seb??és el kezdőtehet az összeszoktatás?
2017. jan. 20. 14:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
az úgy jó lenne a a fiút 2 hét múlva a lányt meg 1 év múlva?a fiú 2 éves lesz a lány-t még most viszük meg de nem olyan kicsit.
2017. jan. 21. 08:58
 12/24 anonim ***** válasza:
Persze, úgy is jó :)
2017. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Addig viszont plusz az ivartalanítás után 2 hétig nehogy összekerüljenek ha csak nem akarsz 2 nyúl helyett 22-t :D
2017. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem 2, hanem 6! 6 hétig ivartalanítás után tilos összeengedni őket.
2017. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
tudom hogy tilos
2017. jan. 22. 16:55
 16/24 anonim ***** válasza:

Mindkettőt, de már a többiek leírták miért.

Szerintem egyszerűbb mindkettőt egyszerre ivartalanítani, de ha nincs rá keret,akkor persze lehet különböző hónapokban is.

A nőstényé általában drágább kicsivel.

2017. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
kb mennyi 10 ezer?
2017. jan. 22. 18:23
 18/24 anonim ***** válasza:
Orvos függő, Bp-n pl sokkal drágábbak, vidéken lehet afelébe se kerül annak amit egy fővárosi állatorvos elkér.
2017. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
értem köszi
2017. jan. 23. 17:34
 20/24 anonim válasza:
0%

Talán nektek ez normális, de nekem korántsem jó olvasni hogy a gazdik csak úgy mert nekik úgy jó ivartalanítják az állataikat! Képzeljétek magatokat az ő helyzetébe: te talán örülnél ha 10 éves korodban döntene az apád és csak mert neki így tetszik alapon elkülönítene a nemiszervedtől?

Szerintem ez beteges kínzása az állatoknak, mintha kasztrálnád szegényt!

Másrészről pedig ha nem akarod hogy szaporodjanak ne hagyd hogy együtt aludjanak, különítsd el őket egymástól éjszaka, vagy vállald a természet irányát ha már az állatot vállaltad. Szerinted nem cukik a kisnyulak? Ha már van pénzed műtétre biztos nem okozhat gondot egy-két plusz nyuszi a háznál, még ha plusz 10-20 is, legfeljebb később elajándékozod valakinek, mondjuk már nagyobb korában amikor nem szorul érzelmileg a szüleire.

Hihetetlen hogy mennyire nem gondolnak az emberek az állatokra miközben pont ők tartják és vállalták!!!


Nem sértegetés a célom de ez akkor is BETEGES!!!

2017. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!