Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam 5hetes kis nyuszit.4nap...

Kaptam 5hetes kis nyuszit.4napja nalam van tehat lassan 6hetes. Nagyon konnyezik a szeme. Mitol van? Mikor megkaptam kint vettuk at.huzatot kaphatott? Vagy hianyzik neki az anyja? Esetleg a nyultarsasag?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd állatorvoshoz, mivel amúgy is kell neki oltást kapnia a szúnyogok által terjesztett valami (talán nátha) ellen.
2016. febr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, lehet megfázás. Aztán szerezz be neki egy társat, mert egyedül nem érzi jól magát egy nyúl.
2016. febr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden 3. nyúlbetegség velejárója a könnyező szem, ezért vidd el orvoshoz. Egyébként is kell oltás mixomatózis és RHD ellen.

Valóban szüksége lenne egy fajtársra is, ha boldog életet akarsz neki biztosítani.

Nem fogom fel, ki az, aki képes 5 hetesen odaadni egy nyuszit.. A 6 hetet még a legalja szaporító is meg szokta várni, bár az sem elég, a minimum 8 lenne, de 12 hetes koráig (utána ivarosodhatnak, így nemek szerint mindenképp külön kell szedni őket) minél tovább van az anyjával és testvéreivel, annál jobb.

2016. febr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!