Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malacnak inni kell...

A tengeri malacnak inni kell adni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy hallottam, hogy a zöldségekből és gyümölcsökből kinyeri azt a folyadékot amire szüksége van. Ez igaz? És enni hányszor kell neki adni?
2010. márc. 15. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony kell neki inni adni! Nem elég neki az, amit a zöldségekből gyümölcsökből kinyer. Sőt a túl sok zöldségtől gyümölcstől hasmenése is lehet. (Kell nekik, de csk módjával.) A vizet csakis csőrös itatóból adj nekik, mert a tálat felborítják, vagy belelépnek és elázik a bundácskájuk, meg az egész ketrec...
2010. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kell!Árulnak önitatót, naponta kell cserélni, hogy friss legyen. Van olyan tengericoci, amelyik kevesebbet iszik, vagy épp többet, ahány malac, annyi fajta:)

Enni én reggel adok nekik szénát, meg magot, este zöldség, gyümölcsöt, és éjjelre megint szénát.

2010. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom- ha rosszul tudom elnézést mindenkitől.

Nekünk 1 éves a tengeri malacunk és az állatkereskedésből ahonnét hoztuk az eladó azt mondta hogy a nedvességet a táplálékból nyeri, ezért sok zöldség, gyümölcs kell neki.

Mi a fentiek szerint etetjük és semmi gond, így is eléggé látszik a vizelet a forgács alomban.

Ami kap- saláta,tyúkhúr,fű-száraz és friss,alma-uborka, krumpli héj, sárgarépa,gyári táp,szárított széna,káposzta-

2010. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a hörcsögnek nem kell inni adni de szerintem az is hülyeség!adj inni jó sokat a malacodnak!!
2010. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindekinek:) De itt is eltér a vélemény.:S
2010. márc. 16. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én reggel este adok nekik egy mérőkanálnyi tápot, meg napi kétszer vagy háromszor gyümit/zöldséget, Széna mindgi van előtte, víz pedig reggel suli után este cserélem
2010. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!