Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy hűsítsem őket?

Hogy hűsítsem őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

az aranyhörcsögeimnek,nagyon de nagyon melegük van,és nem tudom hogy mit kezdjek velük.Mindennap kapnak friss vizet,és uborkát-almát-amit szeretnek.Ők ugye úgy próbálják hűteni magukat,hogy kikaparják maguk alól a forgácsot,és oda fekszenek.De így is lehet látni hogy izzadnak!O.o Legalább is a fiú hörcsögöm.ugye ő hosszú szőrű aranyhöri,és gondolom azért őt még jobban melegítheti a bundája. Szerintetek hogy tudnám egy kicsit hűsíteni őket?

és még valami!A szüleim most festik a szobámat,és ma fognak a festéshez.valószínűleg estére még be lesz pakolva a szobámba.A hörcsögöket már azonnal visszarakhatom a helyükre,vagy várni kéne még vele?Vagy a festékszagba ma ne jöjjenek?



2015. júl. 23. 10:09
 1/8 anonim válasza:
hideg, hűs helyre tedd őket!
2015. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A venti kis fokozaton nem okoz nekik problémát?
2015. júl. 23. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogj egy nejlonzacskót, fagyassz le benne vizet, és tedd a terrárium mellé, esetleg bele. Az valamennyire hűti majd a környezetét.
2015. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegyél be nekik hűtött csempét, az mehet a terrárium oldalához is meg a tetejére is (kívülről jégakkuval is hűtheted a terráriumot) Használj kerámia búvóhelyet, az nem melegszik fel annyira, azt is hűtheted is valamelyest.
2015. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A ketrec belsejébe nehogy tegyél bármit is! Hideg csempét lehet.

Na de én pl. úgy szoktam őket hűteni hogy jégakkut teszek a ketrec mellé meg palackban lefagyasztott vizet. És olyat is szoktam hogy hideg-langyos vizes ronggyal végig törölgetem többször őket a mosdóban. Majdnem olyan, mintha fürdetném őket, de mégse. Fürdetni nem szabad őket! Ventillátort se szabad közvetlenül rájuk engedni, de úgy lehet, hogy forog a ventillátor.

Úgy is lehet még hűteni őket, hogy vizes törülközőt raksz a ketrec tetejére.


Az a legjobb számukra szerintem amikor vizes ronggyal áttörölgetem őket, csak a fülükbe, szemükbe ne menjen és tiszta legyen a víz, ne használj semmit bele.


Ne rakd azonnal arra a helyre a hörcsögöket ahol frissen volt festve. Majd másnap!


Remélem külön tartod őket, mivelhogy egyedül érzik jól magukat, egymáson végzetes sebeket ejthetnek, meg is ölhetik egymást!

2015. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vizes ronggyal én óvatosan bánnék, nagyon könnyen megfázhatnak!
2015. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nyugi,külön vannak,a kis drágáim.:)

köszönöm a válaszokat,mindenkinek.Tegnap este lett befejezve a festés,de most ugye nem vagyok otthon,mert nem tudok hol aludni.és ugye a szüleim elvileg csak vasárnap pakolnak vissza a szobámba,szóval addig bőven kiszellőzik.:D Igazából igen,tudom hogy külön kell őket rakni,mert verekednének,vagy szaporodnának,amit nem szeretnék.Külön ketrecben vannak.:3

2015. júl. 24. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod, ők szíriaiak eredetileg, ha valaki, akkor ők igazán bírják a meleget. :-)
2015. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!