Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a nyuszim hasán az a...

Mi lehet a nyuszim hasán az a nagy duzzanat?

Figyelt kérdés
Kérem segítsenek házinyúl tartásában jártasak.kb.2 éves nőstény házinyulam van./5-6 kg/ találtam ezért nem tudom pontosan a korát,azt sem h szült e már. Áprilisban megműtötték, mert egy ökölnyi nagyságú dudor nőtt a hasán.a doktor nem tudta megmondani h mi az.összevissza beszélt...előnek azt mondta h sérv,utánna azt h daganat...végül amikor felnyitotta azt h tályog szerű gennyes zsák. Savós lé folyt ki belőle...szépen begyógyult neki de most újra nőt neki. Szerintem az állatorvos nem ért a rágcsálók betegségeihez.az lenne a kérdésem h mi ez?megműttessem e megint?ha nem nyúlunk hozzá esetleg felszívódik?étvágya jó,boldog nyuszika.nagyon szeretem!
2015. júl. 9. 15:50
 1/3 anonim válasza:
az fix hogy a gennyes duzzanat fel nem szívódik, ha fel is szívódna, elfertőződne az egész jószág, ami szerencsére nem lehetséges. szerintem műtesd meg, és lehetőleg azt a részt fertőtlenítsék is ki, más megoldás nem hiszem hogy van.
2015. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem genny jött ki a sebből hanem egy vizes,átteccő savas folyadék.így fogalmazott a doki.nem tudom h kitegyem e megint egy ilyen tortúrának mint a műtét..nem viselte jól ő egy nagyon vad nyuszi.nem a pénzt sajnálom, csak ha mindíg visszanő minek szenvedtetni szegényt.
2015. júl. 9. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress nyuszis orvost.
2015. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!