Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem eszik a tengerimalacom? SOS

Nem eszik a tengerimalacom? SOS

Figyelt kérdés

Mit csináljak?? Felhívtam az állatorvost, 4órára tud jönni!!!

Az előző malackámnál is későn ért már oda! :(

Nem eszik, nem iszik... gubbaszt:(


2015. máj. 22. 13:04
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
A dísznövényre nem adtál választ.
2015. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy minél többet tudjon pihenni, az jó, hogy igényli a vizet, az is takarítja. Majd holnap is adj helyzet jelentést róla! Kitartást nektek! Azért aludjál te is, de legyen a közeledben!
2015. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

De addig is egy vidám videó, egyszer láttam, de még most is olyan jókat mosolygok rajtuk, nemrég egy kezdő vásárló kérdésénél is megmutattam ezt a videót.


Ja tényleg játssz neki valami nyugtató zenét, vagy természethangot.


https://www.youtube.com/watch?v=2G8LAiHSCAs


Hátha belazul tőle! Majd várom a holnapi helyzet jelentést! Jó regenerálódó éjszakát és holnapra jobbulást! Jó egészséget! Szia! :)

2015. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
2015. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Disznoveny?

Sir, nagyon sir a kis draga.

Bodult es bagyadt.

Nem reagal semmire sem..

2015. máj. 22. 21:43
 36/45 A kérdező kommentje:
Nem eszik es nem is iszik. Megszagolta a tapot, de el is fordult. Setalni sem setal.
2015. máj. 22. 21:45
 37/45 A kérdező kommentje:
Ma 5.45-koritt hagyott. Most mar boldog es neki nem faj semmi.
2015. máj. 23. 05:55
 38/45 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(
2015. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

En is, meg mindig nem tudtam felfogni.

Annyira szenvedett az ejszaka, ott virrasztottam mellette, nagyon keveset tudtam aldudni, keservesen sirt, es dobalta magat. Elkezdett rohangalni, felboritott mindent. Telefonáltam az orvosnak, mondta, hogy legyek turelmes, valoszinuleg olyan nagy fajdalmai vannak, hogy igy tudja "levezetni". Abba maradtuk, hogy tovabbra is jon reggel, ha mindenkotel szakad, elaltattuk volna.

Kivettem, a pihenőjében fekudt, amit nagyon imadott, neha setalt. Egymast neztuk. Reggel mar nem tudott felkelni, vonszolta magat, megint ratortek a rohamok, kuzdott, es vinnyogott, olyan volt szegenykem, mint egy foka. Visszamaszott a helyere, letette a kis fejet, ekkor felkeltem, odamentem hozzá, valahogy ereztem, hogy itt a veg szamara. Simogattam, utoljara meg felemelte a fejet, csillogott a szeme, 2 perc sem telt el, orokre elaludt. Ott fekudt az elettelen kis test.. Szornyu.

Olyan erzesem volt, hogy megvarta a reggelt, hogy rendesen tudjunk koszonni egymastol.


Ezt most muszaj volt leirnom. Koszonom, hogy probaltal segiteni es a kedves szavaidat.

2015. máj. 23. 10:50
 40/45 anonim ***** válasza:
Hát reméltem, hogy a kérdéseimmel tudok segìteni, hogy mi lehet a gond, csak én kérdeztelek, senki más, de muszáj volt ezeket kérdeznem, mert nehéz látatlanba kevés infóval kideríteni, hogy mi volt a probléma. Azt hittem, hogy a doki fog tőle vért venni! A dìsznövényt azért kérdeztem, mert ìrtad, hogy a megszokottól több folyadékot iszik. Nem baj, hogy kiìrtad, de azért legyél büszke magadra, mert nem minden állattartó ilyen felelősségteljes, és gondolj arra, hogy jól érezte magát nálad.
2015. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!