Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalackam feloldala...

A tengerimalackam feloldala ugy tunik lebenult mit tegyek?

Figyelt kérdés
feloldala lebenult fekszik es kapalozik segitseg: (
2015. jan. 24. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos
2015. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mivel egyedul vagyok itthon es a legkozelebbi allatorvos kb 50km ezert oda nemtudom elvinni...valami hogy mitol lehet?:( tegnap semmi baja nem volt, csak tapot adtam neki(eddig meg azt nem evett) de direkt tengerimalacnak valo tapot vettem..nagyon szenved:'(
2015. jan. 24. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt mi így nem tudjuk megmondani, ehhez orvos kell. Lehet pl. agyvérzés is. Hol laksz, hogy csak 50 km-re van állatorvos? Itt nálunk rengeteg van a környéken.
2015. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rokaone ***** válasza:
Találj módot arra, hogy elvidd z állatorvoshoz, vagy kezdjél búcsúzkodni tőle. Ezek a pici állatkák néhány napnál tovább nem bírják víz és étel nélkül... :/
2015. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

féloldali bénulás agyi folyamat eredménye (stroke)

búcsúzz el tőle, ezen az állatorvos sem segít...

2015. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elpusztult a kicsim :( koszonom a valaszokat!
2015. jan. 29. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi elvittuk allatorvoshoz, kapott vitaminokat, ket honappal kesobb ujra ez tortent, ismet allatorvoshoz vittuk, es azota is el, es virul.

Kisvarosban elunk, megis talaltam olyan orvost a kozelben, aki elvallalta. Ha allatot akarsz tartani, akkor merlegelned kell, hogy ilyen helyzetekben mit tudsz csinalni.

2015. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7eves volt,rendszeresen vittuk allatorvoshoz mikor anyaek itthon voltak.Ugyhogy elegge merlegelve volt a helyzet koszi.
2015. febr. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!