Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudnék ingyen vagy...

Honnan tudnék ingyen vagy olcsón (nem kell, hogy tenyésztőtől legyen) kisnyulat (nem törpét) venni/elhozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogyha nem megfelelő helyről hozom beteg lehet meg stb.stb. Ezek a kommentek nem érdekelnének. Szóval ingyen vagy olcsón (2-3 ezer forint alatt) szeretnék bármilyen nyulat, csak ne törpenyúl legyen. És ne felnőtt, illetve ha felnőtt is, 1 évnél nem idősebb. Hol keressek?

Google a barátom, mielőtt ezt is írnátok. Kerestem is, de nem igazán találtam, csak törpéket. Persze nmindjárt keresek tovább, de addigis kiírom, hátha tud valaki valami jó helyet, oldalt.


2015. jan. 2. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:
Megvárod a húsvétot, és egy héttel később tömegével teremnek a neten a nyúl ingyen elvihető hirdetések.
2015. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!