Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS! Hol kapok brit rövidsz...

FONTOS! Hol kapok brit rövidszörű kisicákat? Akár tenyésztötől akár ingyen. Sürgősen kéne szülinapra

Figyelt kérdés
Lehetöleg szürke brit rövidszőrű kölyök cicát keresek. Lakásba lenne tartva 130 négyzetméteren szerető, családias környezetben :)Édesanyámnak lesz születésnapja és régi álma egy ilyen cica. Segítsetek ha tudtok. elöre is köszi :)
2010. márc. 1. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyeken is sok ilyen gyönyörű cica van, amilyent írsz (és sok macska fajtiszta ott is). Gondolj bele, szegény cicák a menhelyen örökké ott ro_hadnak, mint egy börtönben, mert senkinek nem kellenek, mert sok ember, aki komolyan akar cicát, az olyan sznob, hogy csaka tenyésztőtől jó neki, aki meg nem akar cicát, az meg jó esetben kirakja, és akkor rossz sorsa lesz. Ráadásul elvileg a menhelyen be is oltják, illetve minden ilyesmi teendőt megtesznek, hogy örökbeadhassák végre.
2010. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, most vettem észre, hogy BRIT rövidszőrű (bocs, nem vettem észre, már késő van). Nem tudom, van-e olyan is a menhelyeken. Én biztos megnézném.
2010. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát sajnos ilyen cicát nem osztogatnak ingyen.

Pár tenyésztő elérhetősége:

[link]

2010. márc. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

www.expressz.hu

Itt hírdetnek tenyésztők és menhelyek is. Nézd meg :)

2010. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ingyen cica is megfelel és nem kell okvetlenül fajtatiszta, akkor itt nézz körül:

[link]

[link]

2010. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!