Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális, hogy így viselkedik...

Normális, hogy így viselkedik a nyulam?

Figyelt kérdés

Amikor bemászok a ketrecébe egy kicsit engedi, hogy simogassam, utána pedig el kezdi rágni a cipőm vagy a nadrágom.

Hallottam, hogy kell a fogukat reszeljék, de biztos, hogy ez így normális? Mert tudja másba is reszelni a ketrecébe. És engem is néha-néha zavar, hogy folyton rágja a ruháimat, és néha meg is harap (szerintem nem szándékosan, csak véletlenül).

Igaz, hogy még kicsi 4 hónapos, (Német óriás) de most akkor ne engedjem, vagy hagyjam?

Nem szeretném bántani ezért amikor megharap akkor csak kimászok a ketrecéből (de ez így jó?).



2014. jún. 10. 14:49
 1/1 anonim válasza:
Szia :) Mivel még kicsi, ezért valamilyen szinten még normális, de ne hagyd neki, nem szabad, hogy megszokja. Ha legközelebb is harapdál, rágcsálgat, akkor elég egy hangos szó, vagy kiabáld neki a nevét. A lényeg, hogy ne bántsd :)
2014. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!