Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan könyörögjem ki?

Hogyan könyörögjem ki?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy törpenyulat, csak az a baj hogy az anyukám allergiás a szőrre, porra néhány virágra is ... a lényeg hogy nagyon allergiás típus. De nagyon szeretnék egy olyan állatot (törpenyulat) amit lehet rendesen gondozni, törődni vele, simogatni...most egy teknősöm van (pici) de sajnos nem tudok vele jóformán semmit sem csinálni...

2014. máj. 9. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Kedves gyerek lehet ha nem érdekel hogy Anyukád majd ott fog fuldokolni a nyulad mellett. Kérjél valami nem szőrös állatot. Példák: Gekko, teknős, hal, kígyó, uborka.
2014. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az előzőnek igaza van.Anyukád allergiás a szőrre.Teljesen mindegy,hol tartjátok,anyukád is kapcsolatban lesz vele,és nem fogja kímélni az allergiája.Kicsit lehetnél empatikusabb édesanyáddal.
2014. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak kopasz patkányok és tengerimalacok(a patkány értelmes állat, a tenyésztett állatok nem fertőzőek, annyi a bajuk, hogy patkánynak hívják őket és előítéletesek velük).
2014. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem a szőrben található az amire allergiás az ember ezért nem megoldás a szőrtelen tengerimalac vagy patkány sem.

Viszont az allergia kezelhető... persze ehhez anyudnak kéne tenni valamit, és nem biztos hogy akar is.

Én anyukám is allergiás, ennek ellenére két macskánk, kutyánk, patkányunk, hörcsögünk is van. Semmi gond nincs.

Ha anyud nem szeretne állatot, akkor nincs mit tenni, felnősz, elköltözöl és majd akkor lesz állatod amilyet csak akarsz.

2014. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Légy kitartó,én is az voltam,nekem másfél évembe telt...
2014. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a patkány, de a kopasz tengerimalac is értelmes állat! Úgy hallottam, hogy aki allergiás az állatokra, és mégis szeretne szőrös állatot, akkor annak a csincsillát ajánlják, mert annak nem okoz allergiát a bundája.
2014. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 fishbone62 ***** válasza:

...anyukám allergiás a szőrre, porra néhány virágra is...

-Szerintem anyukád érdekében keres új hobbyt-esetleg állatkát...az allergía nem játék...

2014. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a nyulakban vannak hipoallergén egyedek is.az enyém is olyan bár sem én sem a családom többi tagja nem allergiás...Én csupán a nyusziba szerettem bele,ez már csak egy plusz volt :)
2014. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!