Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 3 malim. Abból az egyik...

Van 3 malim. Abból az egyik furcsán viselkedik. állandóan berreg még azután is miután megsimiztem a fejét. Meg ha kiveszem olyan mintha sírna, vagy nem tudom. Mi segíthetne? Ivartalanítás?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 19:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de bántja a kicsi malacot!nem értem miért! :(
2014. febr. 21. 20:33
 12/14 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz, itt senki nem ert hozza vagy aki ert, az pont nincs online es mire online lesz, ez a kerdes mar alulra kerul es nem fogja latni.

vagy keress egy kifejezetten tengerimalacos forumot, tuti hogy van ilyen es pikkpakk megvalaszoljak.

Nyugi.,

Nem hagyjuk a kismalacot!!!

2014. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
rendben,köszi!tudnátok ajánlani?melyik a legjobb?
2014. febr. 21. 20:36
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

(ez egy .ro-s azaz roman forum, de magyar nyelvu. tanuld meg, hogy ezek elcsatolt erdelyi testvereink, akik kenytelenek roman iga alatt elni es legy halas, hogy te nem. Magyar az, akinek faj Trianon.)


plusz ha beirod facebook keresobe, hogy "tengerimalac", kiad par csoportot, hatha aktivak ott.


lehet aztan, hogy meg eleted parjat is ilyen forumon talalod meg, a kismalac pedig boldog nagymalac lesz.

2014. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!