Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ivarzani kezd a lány görényem?

Ivarzani kezd a lány görényem?

Figyelt kérdés

Van egy lánygörcim. A végbélnyílás felett közvetlen van egy apró nyílás. Én azt gondolom hogy ez lenne a péra?

Eddig nem igazán figyeltem rá. Most sem látványos, egyszerűen szembetűnt amikor fogdostam, és megnéztem hogy miújság ott alul. Szerintetek ivarzik már? Normális esetben is látni neki a nyílást? Köszi a válaszokat. :)


2014. jan. 11. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Ha elkezd tüzelni akkor megduzzad a pérája, és igen, akár télen is tüzelhetnek ha lakásban vannak tartva.

2014. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges...Figyelgesd a napokban,ha megduzzad,akkor tüzel.

De figyelj rá nagyon,mert ha nem pároztatod,akkor túltüzelésben elpusztulhat. Én is tüzeléskor ivartalaníttattam,mert elpusztult volna. Amúgy ha ivartalanítod,teljesen más görid lesz,az enyém sokkal bújósabb lett és az a bizonyos görény illata sincs már,szinte "szagtalan" ha mondhatom így :)

2014. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A péra megduzzadása azért látványosabb, észre fogod venni. Nekünk is most ivarzik (már kapott implantot, szóval épp "befejezi"), szóval igen, lehetséges, hogy most kezdte, de ez még nagyon az eleje.
2014. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, még nem nagyobbodott meg neki, ugyanilyen, mint eddig. :) Jövő hétre azonban már lefoglaltam egy időpontot, biztos ami biztos. Két héten belül lesz nyolc hónapos!
2014. jan. 14. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor pont időbe van,úgymond. :)

Jó döntés,ha ivartalanítod.

2014. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!