Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nevet adjak lány...

Milyen nevet adjak lány tengerimalacomnak? És mit érdemes tudni róluk?

Figyelt kérdés
Minden fontos részlet kellene,mit szabad,és mit nem.Előre is köszi a neveket,és tanácsokat is elfogadok!!!:D
2009. nov. 7. 13:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mekkora a ketrec?

Fontos hogy adjál neki szénát és vizet!

Mindennap gyümölcs vagy zöldség. Legyen változatos.

Nem kell nekik fogkoptató, mert nekik a szénától kopik a foguk. Ha tudsz, vegyél neki társat, mert társas lények és depressziós lesz. Te nem tudod pótolni a társat.

2009. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja, és nem lehet mókuskereket nekik betenni, a gerincük miatt. Őket ki kell venni, hadd mászkáljon. ;)
2009. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát..a ketrec aaz akkora,hogy..egy kicsit tengerimalac elférjen benne...:] amúgy a mókuskereket kivettem,de társat nem tudok neki venni,ezt is éppen hogy rá tudtam beszélni anyura.
2009. nov. 10. 22:46
 14/16 anonim válasza:
Szerintem olyan részeges kinézete van Bélának hívnám.
2010. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Istenem...

Nem az a lényeg hogy elférjen benne, hanem hogy jól érezze magát! Vagy te nem ezt akarod?

És ha ennyire tudtad hogy csak egy lehet, miért kérted?

Miért nem kértél hörit, az egyedül szeret lenni.

Na mindegy, úgyis amit írok egyik füleden be, másikon ki!

De azt tudd, hogy minimum 90×60-as ketrecben érzi jól magát, de ha ezt ennyire nem tudod előteremteni, akkor sokat engedd ki! Bár úgy is tiszta depressziós tengerimalacod van/lesz mivel te nem tengerimalac vagy!

2010. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Béla
2010. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!