Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nevet adjak lány...

Milyen nevet adjak lány tengerimalacomnak? És mit érdemes tudni róluk?

Figyelt kérdés
Minden fontos részlet kellene,mit szabad,és mit nem.Előre is köszi a neveket,és tanácsokat is elfogadok!!!:D
2009. nov. 7. 13:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És amúgy szabad őket fürdetni?
2009. nov. 7. 13:32
 2/16 anonim ***** válasza:
Sanyi.
2009. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Valaki tud rendesen is válaszolni? Gyűlölöm az ilyen bunkókat.
2009. nov. 7. 14:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Jenő
2009. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Amúgy így néz ki:

[link]

2009. nov. 7. 14:24
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mivel mindenki mást fog írni, ajánlom a www.gemon.ro-t.

Itt minden fontos tudnivaló le van írva.

Amúgy marha édes.:)

Hasonlít az enyémre. Nekem kettő van, Puding és Patent.

Miben tartod?

2009. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt találsz egy tengerimalac névnaptárat, innen könnyedén választhatsz nevet:

[link]


Egyébként pedig majd' minden kérdésedre választ kaphatsz itt is:

[link]

2009. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ketrecben tartom,régebben a törpehörim volt benne,de elfér.Ha nagyra megnő,akkor nagyobbat kap.Remélem..:] Amúgy már csak két név van.Nekem a "Zoya" név tettszik,de anyukámnak és a nővéremnek a "Füge" név a nyerő. Nem tudok dönteni,segítsetek,szerintetek melyik név illik hozzá? Szeretném hogy Zoya legyen,anyu mondta,hogy az enyém,az a neve,amit én adok neki,de az előzőnél is megbántam,mert ők azt mondták,hogy legyen Polly a törpehörim neve,(mert az előző Molly volt) és én meg Fülinek neveztem el.Megbántam.Nem tudom,most csak én egyedül szavazok a Zoya névre,a Füge...az is cuki...de...segíííítsetek lécci!
2009. nov. 8. 12:14
 9/16 A kérdező kommentje:
És különben tényleg nem szabad neki mókuskereket rakni?Akkor mi legyen a ketrecében?MOst van egy magasabb tálka,egy itató,és egy rágóka.És mennyi ennivalót szabad neki adni?A tálkát teletöltöttem,egy nap alatt elfogyasztotta.Adjak neki újból annyit?Vagy most hagyjak ki egy napot?
2009. nov. 8. 12:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Géza.
2009. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!