Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög tenyésztők...

Aranyhörcsög tenyésztők Budapesten?

Figyelt kérdés
Linkeljetek nekem sokat, éppen hörcsög-vadászaton vagyok. :D

2013. szept. 15. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Keresd fel facebookon: Pezsi Hörcsögfarm. Mikó Márta Meggi a vezető, most vannak kölykök nála, hetek múlva elvihetők!

Vagy Karfiol tenyészet! Mindkettő nagyon színvonalas

2013. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de. A Pezsi hörcsögfarm oldalán semmi elérhetőséget nem látok, privát facebook hiányában pedig levelet sem tudok neki írni.

A Karfiol tenyészet pedig dzsungáriait csinál.

2013. szept. 17. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
NEM! A Karfiol tenyészet arany hörit is TENYÉSZT (Nem pedig csinál........ O.o ) És a Pezsi hörcsögfarmnak lehet üzenetet írni...
2013. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Küldenél nekem linket?... Sok Karfiol tenyészet van.

Úgy értem, nekem nincs facebookom.

2013. szept. 18. 15:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Na, most látok összesen öt darab aranyhörcsögöt a Karfiolnál, de ez nem állomány.
2013. szept. 18. 15:19
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 17 aranyhörcsögöt számoltam, de tuti én vagyok hülye... :S


+ 5 pici

2013. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah és ők HOBBI tenyészet... Ha akkora hatalmas állományt szeretnél keress fel egy kereskedést vagy egy szaporítót...
2013. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól van már.
2013. szept. 18. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem Budapesten él, hanem Érden, de érdemes Schulczné Nagy Zsófiát érdemes keresni, privátban tudok elérhetőséget írni hozzá. Komoly állománnyal rendelkezik, pedigrés tenyészetnek számít. Komoly háttértudással rendelkezik, de nem ad el akárkinek kisállatot. Érdemes vele megismerkedni.


Jelenleg nálunk is van egy szíriai aranyhörcsög alom, bár nálunk sem fő profil. Még csak pár naposak, de ha érdekelnének, akkor ha gondolod, keress meg minket: starhamstery@gmail.com. A várható színek: fekete-sárga (fiúk), fekete-teknőctarka (lányok). Egészséges, beltenyészet mentes állataink vannak - vonal tenyésztünk, ezért nincs is olyan sok szíriai nálunk.


Karfiolnál is rendszeresen megtalálhatóak az aranyhörcsögök, a múltkor láttam nála aguti (arany), aguti-szatén és egy sötétebb színváltozatot (most hirtelen nem tudom már, milyen volt), bár nála sem az a fő profil. Mindegyik állata egészségesnek, jól tápláltnak látszott. Élénkek, "cukik" - szóval olyanok, mint amilyenek az aranyhörcsögök szoktak lenni.


Megginél is van még két elvihető apróság. Ő a lelkes ifjúság a tenyésztők között.


Ui.: Az nem feltétlen jelent jót, ha valakinél hatvan-hetven hörcsögöt látsz egy helyen. Ha hobbi célra szeretnél állatot vásárolni, akkor jobban megéri olyan személytől választani, ahol egyértelműen leigazolhatóak a felmenők. Tudnék én negatív példát is mondani, hogy ki az, aki Budapesten él, de nem lenne szabad tőle vásárolni, mert azt se tudja, hogy mi az a genetika és a beltenyésztés. :/

2013. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!