Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csak engem zavar, hogy mindenk...

Csak engem zavar, hogy mindenki magvakat ad a tengerimalacainak és hogy egyedül akarják őket tartani?

Figyelt kérdés

Én már nagyon unom,hogy az emberek legalább fele napraforgómagot és más magvakat ad a malacának!És hogy szinte minden gyerek azt hiszi,nyugodtan tarthat 1 malacot.A szüleik meg engedik nekik.

(TISZTELET A KIVÉTELNEK!)Szóval én már unom ezt a szakszerűtlen tartást!Gondolom ezzel nem vagyok egyedül.



2013. aug. 22. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én például nemrég kaptam tengerimalacot, de úgy felkészültem előtte h a szüleimnek nem kell csinálni semmit. Takarítom, ha kell kifésülöm nem csak folyton magokat kap ( széna fű gyümölcs zöldség kivéve a k betűsöket ;) ) amikor kell levágom a körmét meg ilyenek el szoktam nééha engedni a szobámban is :) De szerintem is néha ''idegesítő'' tud lenni ha néha olyat hallok

13/L

2013. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a k betűseket nem *
2013. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak téged zavar. :)
2013. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar, nem vagy ezzel egyedül. Én 15 éves vagyok, mégis képes vagyok rendesen tartani a tengerimalacaimat, pedig sok felnőtt képtelen rá. Azt hiszik, ha sokat foglalkoznak vele, akkor nem lesz magányos. Á, egyáltalán nem, csak egész nap egy helyben ül... A nővérem barátjának a húga kapott egy tengerimalacot, mert úgy akart (12 éves), de nagyjából senkit nem érdekel szegény állat, és állítják hogy jól érzi magát, mert szokott ugrálni és egy 60*40-es ketrecben van. A másik, amitől még kiakadok, az az, hogy mindenki 80*45-ös ketrecben akar tartani kettőt, mert nem fér el nagyobb. Én is 80-asban tartottam a tengerimalacaimat, de volt hozzá egy nagy kifutó, és tegnap lett 100-as ketrecük:) Engem már nem érdekel, hiába írom minden válaszba, hogy legalább kettőt kell tartani és legalább 100*50-es ketrecben, vagy kifutós ketrecben, ha nem képesek ezt felfogni, akkor az nem az én hibám.
2013. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez borzalmas!
2013. aug. 22. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak téged zavar! Engem is.... Sajnos nagyon sok a korlátolt felfogású, nemtörődöm ember. Ez ellen nem lehet mit tenni sajnos, csak az a baj, hogy ennek az állatok látják a kárát...Barátnőm például ezért talált tegnap a játszótéren egy cipős dobozba kirakva egy tengerimalacot...:( Az emberi érzéketlenség ellen nem lehet mit tenni...
2013. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!