Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S.! Mit tehetnék a...

S. O. S.! Mit tehetnék a pateszomért?!

Figyelt kérdés
Hajnalban, szokásosan, a két pateszom randalírozott és nem hagytak aludni. Félkómában felkeltem párszor és rácsaptam a ketrecükre, ami nem szokásom, de tényleg csak félig voltam magamnál és morc voltam, amiért nem hagynak aludni. Végül sikerült tovább aludnom, de reggel mikor felkeltem, azt láttam, hogy a kisebbik pateszom, nehezen lélegzik és alig mozog. Ha benyúltam megsimogatni, meg sem rezzent. Azonnal rám tört a sírógörcs, hogy ezt én okoztam neki, hogy sokkot kapott vagy valami. Hívtam az állatorvost, hogy hogyan tovább, mondta, hogy vigyem le. Mire odaértünk, a pateszom jobban volt, nézelődött, szaglászott. Az orvos megnézte és azt mondta rendben, csak biztos megijedt. Totálisan lelkiismeret furdalásom van, tudom, hogy egy idióta vadbarom vagyok. Főleg, hogy miután hazajöttünk, a pateszom újból "nyomi" lett. Reggel óta babusgatom, szeretgetem és ő bújik is meg minden, de ahogy leteszem, rögtön kiterül és elhagyja magát. Az előbb pedig néztem, hogy mintha kicsit véres lenne az orra és a szeme, vagy ez csak vörös könny? Vagy én csináltam? Tényleg miattam beteg vagy a másik patesz bántotta? Mi baja? A doki szerint nincs gond, de olyan kis elesett! Valahogy szeretnék neki segíteni, mert ha miattam van rosszul, amiért rácsaptam a ketrecre, azt nem tudom elviselni! Rendben lesz?
2013. máj. 24. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán mi az a patesz??!
2013. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
patkány
2013. máj. 24. 14:27
 3/5 Platypus ***** válasza:
Kizárt, hogy te okoztad, keress egy másik orvost, de gyorsan. A stresszes patkány egyáltalán nem így viselkedik. Mivel akkor lett jobban, amikor idegen környezetbe került, ez inkább valami olyan nyavalya, amit egy kevés stressz pozitívan befolyásol. A vörös könny alapján azt mondanám, hogy a tüdejével lehet gond, patkánynál elég gyakori.
2013. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy megdöglik, de szerintem ne a hálószobában tarts őket
2013. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Máris keresek neten patkányra szakosodott orvost!
2013. máj. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!