Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék ha a szüleim nem...

Mit tehetnék ha a szüleim nem akkarnak nekem venni egy hörcsögö (aranyhörcsög) azért nem akkar mert haram mit tehetnék ezelen?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Háát, az aranyhörcsög az tényleg harap, ráadásul a hegyes fogaival még fájdalmas is...


Ha ez a kifogás, nem nagyon tudod őket meggyőzni...


És ha ajánlanál egy kompromisszumos megoldást?


A dzsungáriai törpehörcsög szelídebb, nem harap. Ráadásul kisebb, aranyosabb... kevesebbet eszik, kisebb hely elég neki ( persze csak az aranyhörcsögéhez képest relatív kisebb hely, természetesen akkora kell neki, hogy kielégíthesse mozgásigényét).

2012. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmit. Ha a szüleid szerint haram (bűn, arabul) hörcsögöt tartani, akkor nem tehetsz semmit. Google traduttore-val írtál?
2012. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%

Egyetértek az első válaszolóval!

Ha ezt a fajtát nem engedik, csak azért, mert harap, akkor szerintem is válassz egy másikat fajtát.

2012. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha normálisan bánnak vele, akkor nem harap egyáltalán. Megfelelően kell tartani és szelídíteni. De amúgy nem is nagyon kell szelídíteni, mert hamar megszokja a gazdit és nem fog harapni, csak nem szabad hirtelen és váratlanul hozzáérné amikor pl. alszik, mert megijed. És ha harap, csak ijedtségből teszi mert tapintatlanul értek hozzá.
2012. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ne mondjátok ezt az én hörim életemben nem harapott meg

ne is mondjatok iet nem ajánlom az aranyhörcsögöt mert az hidd el nem jó :S de a szíriai aranyhörcsöggel volt már tapasztalatom és ha már pár hónapos korától kézhez szoktatod nem lessz neki párja sajnos nekem tegnap halt meg a szíriai aranyhörcsögöm és nem lessz mégeggy ien :,(csak az a baj velük ha egyszer meghal nagyon fogsz sírni hidd el :( szerintem ne akard megtudni mien ;( de azért én nem szólok bele a dolgadiba :) de ha veszel hörcsögöt ezzel jár :S na szia remélem hasznos kommentet tudtam neked nyújtani :D sok szerencsét a hörcsögválasztásban ha lessz alkalmadrá:DDD

2012. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ja és amúgy a szíriai hörcsögöm 5 évesen halt meg ;)
2012. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szóval ez a fajta bírja a jeget (nem szószerint képletesen pár okos kedves tüneményes gyerek kedvéért akik már megint jó pofizni akarnak)de persze ott van a dzsungáriai az Körülbelül megéri a 3 évet is de azt én úgy tudom nem valami barátságos kisemlős de én nem vonok meg tőled semmit :) szeretném ha te nem lennél olyan mint én én hát... nem bírom elmondani mennyire sajnálom ;( nekem a hörim 4 napon keresztűl szenvedett végén 4 nap végén már sírás közepette majdnem elájultam annyira fájt a szivem kis aranyom ;( mindenesetre nekem van önkritikám és bevallom a gép ba*zta el nekem az életem 3,5 évig törödtem hörivel utánna pedig csak a billentyűt vertem ez valami borzasztó olyan nyomorultnak érzem magam hasznos tanács ha egy nap sokat gépezel/xbox/ps3/ps2/xbox360 stb... akkor hagyd fel vagy legalábbis mérsékeld mert ha egyszer a hörid meghal rosszabúl fogod érezni magad mint ő ;( szóval ha blodog kedves höirit akarsz a ketrecedbe/terrárium/akvárium-odba tudni akkor ezeket tartsd be vagy ne is vegyél hörcsögöt mindennap friss víz kell neki/friss étel/magok egyéb dolgok ecetera...és ami fontos még szeresd azt a kis csöpséget azt a kis drága kincset ;( amíg csak lehet :,) és a gépezést abba lehet hagyni ha egy kisemlős ami lehet hörcsög/egér/patkány stb... (nem akarok hülyeségeket mondani ) magadénak akarsz tudni hidd el tönkre teszi életed én egy nap körülbelül 1 órát gépezek karácsonyra törpenyuszit/vagy hörcsögöt kapok figyelmesen válaszd ki na sziaaa...:,)
2012. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat nekem most halaim vannak . Es ok is macerasok . Az o helyukre jonn majd a horcsog. Es en nagyon szeretek gepezni , de en csak mindig 25 percet gepezhetek. Es en mindenkepen sziriai aranyhorcsogot kerek. Es figyelek is majd ra es nincs is semmi eletromos keszulek a korcseken. Vagy is a konektor veszelyes?
2012. dec. 14. 06:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!