Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet e a hörcsögöt fürdetni?

Adam0429 kérdése:

Lehet e a hörcsögöt fürdetni?

Figyelt kérdés
Sürgős!
2013. máj. 23. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemszabad, megfázik, megdöglik
2013. máj. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem szabad
2013. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nagyon koszos, nedves szivaccsal megtörölheted picit, de majd ő megtisztogatja magát amúgy. :) Ha megfürdeted, könnyen felfázik, és akkor már az orvos se tud mit kezdeni vele (durvának hangzik, de hörcsögöt az esetek 70%-ban meg se éri bevinni a rendelőbe, annyira picik, hogy a legtöbb bajjal nem tudnak mit kezdeni egyszerűen).
2013. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na asok okosnak küldeném, hogy az én kis hörcsögöm még sokszor csak úgy úszkált is és fürdettem is ha esetleg lepisilte magát vagy valami, persze langyos vízzel, utána breaktam egy törölközőbe és finoman megtörölgettem. Ezután fél órát nyalakodott, hogy szép legyen a bundája. Nemrégen pusztult el, de semmi baja nem volt egész életėben egészséges volt. 2,5 éves volt. Ennyit arról, hogy nem szabad fürdetni.
2013. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem szabad fürdetni:), de persze ha szeretnéd, hogy megdögöljön fürdesd
2013. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!