Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt milyen vonaton...

Hörcsögöt milyen vonaton lehet szállítani?

Figyelt kérdés
2. osztályú személykocsiban díjmentesen szállítható szállítóboxban/ketrecben, ezt tudom. De IC-n nem lehet egyáltalán? Titokban meg nem akarom bevinni, mert megbüntethetnek, 2. osztályúban meg olyan meleg van nyáron, nem akarom hogy hőgutát kapjon. Van olyan vonat, amin van légkondi és bevihető egy kisállat? Ti hogy szoktátok szállítani a kisállatotokat? Ezzel a hörcsögömmel még nem utaztam, nem akarom hogy baja legyen. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2013. máj. 19. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát én nyuszival utaztam neki, vittem magammal lefagyasztott vizespalackot meg az itatóját hogy tudjon inni útközbe, szóval hogy vízzel tele, a lényeg hogy a tűző napon ne legyen és kapjon elég folyadékot, hörinek nem biztos hogy jót tesz egy egész fél litykós jégkamra de tudsz bele kevesebbet is tenni vagy több rongyba belecsavarni
2013. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos csak tehervonaton fér el. Külön kell hozzá bérelned. Az információs pultnál tudod megrendelni.
2013. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!