Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim lenyalogatja magáról...

A nyuszim lenyalogatja magáról a krémet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pimafucorttal kell kennem, mert gombás. Tiszta vörös most a bőre, mert vakarja, plusz lenyalogatja a krémet..
2013. ápr. 9. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod, fogd le. Amikor a nyuszim volt ivartalanítva, és kentük a sebét, akkor is fél-egy órákat kézben volt, mert egyből lenyalta volna.
2013. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem marad meg olyan sokáig a kezemben, max 5 percre :(

Tegnap próbáltam, hogy bekentem, és egyből adtam neki vacsit, azzal elvolt kb 20 percet, de utána nyalogatta..

2013. ápr. 9. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor vegyél rá gallért. utálni fogja, dehát ez van. nézd meg a fressnapf-ban, vagy beszélj az állatorvossal.
2013. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gombás fertőzésre lehet kapni spray-t, én azzal fújtam, igaz, cicát, az kb. 1-2 perc alatt megszárad, és onnantól már mehet is.

Ratiopharm - Candibene, ha jól rémlik, állatorvost hívd fel, hogy nem cserélheted-e le a cuccot erre, vagy bármire, ami spray... Szintén cicánál, de nekem a gallérral nincsenek jó tapasztalataim (amíg rajta volt, a stressz miatt össze-vissza pisilt, kakilt, kiengedni nem mertem, szóval takaríthattam utána folyton, a macska alapjáraton folyton idegben volt, nagyon durva időszak volt, amint levették róla, megszűnt az összes gond, 5 percen belül).

2013. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!