Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csoportos oltás nyuszinak...

Csoportos oltás nyuszinak Miskolcon?

Figyelt kérdés

A Népkerti állatorvosnál lesz csoportos oltás 15-17.-e között? Ha igen, ezt hol tudhatom meg? Ha nem, akkor Debrecenben lesz ilyen (akár hétköznap) a Hatvan utcai orvosnál?

Melyiknél mennyibe kerül (megfigyeléseim szerint Debrecenben minden drágább, de sajna csak a fent említett időpontban leszek Miskolcon)?

Ez az első nyuszim... Kell már oltani, vagy várjak még 1-2 hetet, mert most havat, mindent mondanak az időjárás jelentésben (tehát gondolom, nem lesznek még szúnyogok egyhamar)? Szobanyusziról van szó, holland törpe.



2013. márc. 10. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik állatorvos, bármikor beoltja rendelési időben. Vagy nem? Egyébként hívd fel őket, megmondják mi a teendőd. :-)
2013. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csoportosan olcsóbb lenne :) Egyfelől, másfelől, tényleg nem tudom, hogy az időjárás miatt kell-e már most ,vagy 1-2 hetet várjak?
2013. márc. 12. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni szerintem vakcinát,miért nem oltod magadnak be?

Nem ördöngösség vannak kis méretű fecskendők a pontos adagolás érdekében.nekem van házinyúl meg több galamb én mindet magamnak oltom.

2013. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!