Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy tengerimalacom aki...

Van egy tengerimalacom aki 7hónapos lesz 21. én és még nincsen társa (2hetesen vettük)?

Figyelt kérdés

Amint már mondtam vettük 2 hetesen és az a problémám hogy még nincsen társa!

Mi lenne a teendő

Venni hozzá egy másik tengerimalacot ha igen akkor menyi időset?

Vagy születne neki kicsije és azzal élne és milyen feltétel kel a szüléséhez meg hogy történik nem hal bele vagy valami?

Ez lenne az első és nagyon izgulok léci csak értelmes emberek írjanak! Előre is köszönöm!



2013. jan. 2. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, nagyon jól jönne mellé egy társ, 7 hónaposan a legjobb korban van ahhoz, hogy egy "friss hús" kerüljön hozzá. vegyetek tenyésztőtől (nem állatkereskedésből!) egy vele AZONOS nemű, 5-6 hetes kismalacot, és alaposan kérdezzétek ki a tenyésztőt, hogy mit javasol összeszoktatásra.
2013. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vegyél hozzá társat.Ne szaporítsd ha nem muszáj!

ne maradjon magányos.

Ha szaporítani akarod,akkor már amúgy is vennél hozzá társat,tehát ezt nem értem,hogy minek akarnád szaporítani.Amúgy is magas a terhességi kockázat veszélye.

Biztosan hallottál már a terhességi toxikózisról.

Szerintem vegyél hozzá egy másik nőstény malackát(vele egykorút),hidd el boldog lesz úgy is.

2013. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy segítettetek és nem tudtok ajánlani Hajdú Bihar megyében tenyészetett? ahol simaszőrűket tenyésztenek? esetleg az a forgós malackák :D
2013. jan. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!