Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degunak milyen zöldség és...

A degunak milyen zöldség és gyümölcsöket lehet adni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 21:21
 1/7 anonim válasza:

A degunak lehet salátát paradicsomot almát répát adni.

Ezeket szeretik! :P

2009. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi :D

és a gyümölcsök közül, még?

2009. aug. 5. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Paradicsom nem ajánlatos. Könnyen cukorbeteg lehet tőle. Ill. a lédús részét hanyagold.

Semmiképp ne adj neki Karfiol,Karalábé,Kelbimbó és egyéb ilyesmi zöldséget. (felpuffad és megdöglik szegény :( )

Dinnyét, epret, málnát és egyéb ilyen cukros, lédús dolgokat SEM szabad nekik adni.

Mogyoró és társai néha-néha finom falatként. (sok benne a zsír,olaj vagy valami ilyesmi, és attól is cukrosak lehetnek).

Más nem nagyon jut eszembe amit nem nagyon szabad nekik adni.

U.I.: Kákicsot imádják (az a gaz :D mindenhol van:P de azért mosd meg :D )

2009. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah bocsi. Kitértem arra, hogy mit NE. de többit lehet nekik adni! :)
2009. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oké értem :)

köszönöm

2009. aug. 5. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, a tyúkhúrt nagyon szerette. Jó, ez nem gyümölcs vagy zöldség, de azért talán ide illik. Tényleg vigyázz mert cukorbetegségre nagyon hajlamosak! Mindent csak módjával.
2009. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi a deguinknak salátát , répát, ilyen savanykás almát szoktunk adni. Cukrosat nagyon ne, mert cukorbetegek lehetnek, illetve nagyon kerüld még a K betűs zöldség,gyümölcsöket. (káposzta,karalábé,karfiol......)
2010. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!