Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi ideig tart amíg a...

Mennyi ideig tart amíg a nyuszi kézhez szokik?

Figyelt kérdés
4 napja van nálunk a nyuszi egész nap kivan engedve szinte de csak néha néha jön ki inkább a helyén van. Ki szoktam venni ölbe meg az ágyra de csak kíváncsiskodik. Etettem kézből is meg simogatom sokat. DE nem ugy látom h nagyon szeretné ha simogatom, néha hallom mintha ropogtatná a fogát de csak egyszer egyszer. kézhez fog így szokni? Meg tegnap megcsípett kétszer is csak mert kíváncsi vagy mert nem teszem neki?:D És lenne még egy kérdésem. a másik nyuszi vele egyidős most került hozzánk ő is 8 hetesek. Ő fiú és egész nap csak a helyén van és piheg azért mert melege van? nem olyan kíváncsi mint a lány nem nagyon érdekli a külvilág. Ez miért van? De ő viszont a párom kezében jol elvan nyalogatja miközben simogtja őt a párom. És még egy dolog, azt vettem észre h minden reggelre mindig tele van a helyük ilyen lágyabb bogyokkal de csak reggelre az baj? ELőre is köszönöm a válaszokat
2012. aug. 21. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
4 nap az nem sok, ha ropogtatják a fogukat és nyalogatnak az jó jel:). Még a környezetüket sem szokták meg, majd ha mindent felfedeztek bártabbak lesznek és elkezdenek rosszalkodni, akkor majd néha azt fogod kívánni hogy bárcsak nyugodtan feküdnének a helyükön:). A meleget nem viselik valami jól, hűteni kéne valahogy, betehetsz nekik egy csempét vagy videgvizes palackot, hogy hozzá tudjanak bújni.
2012. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ már kezdtem aggódni, hogy sosem fognak megszokni. Tettem be vizes palackot de elhuzodtak tőle vizes rongyot is próbáltam hátha ráfekszen
2012. aug. 21. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt is csináltam, hogy jégakkut raktam a ketrec alá, így a műanyag hűvös volt.

A lágy kaki a lágybélsár, amit újra meg kéne ennijük.

Ugye szénán, vizen és tápon kívül nem kapnak mást? Zöldségre, gyümölcsre gondolok...

2012. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmimást nem kapnak. És mégis minden reggel tele van vele a ketrecük, illetve ma reggel nem volt mert nem adtam nekik tegnap tápot. A táptól lehet ez?
2012. aug. 22. 06:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fajta, de elvileg lehet. Tele van különböző magvakkal? Milyen fajta tápot adsz nekik?

Én amúgy a Halywood (sima) vagy a Versele Laga Cuni Complete tápját ajánlom, ez a kettő a legjobb, nincs tele mindenféle felesleges dologgal, én keverve adom az enyémnek a kettőt :)

2012. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én Németországban vagyok most és itt a közelben csak ez a Winston volt. Nem is igen tudom még, hogy itt van e kisállat kereskedés a közelben. De majd utána járok és akkor keresek egy jobb tápot:) Köszönöm szépen:)
2012. aug. 22. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

És ne felejtsétek el, hogy a törpenyulak 3-4 hónapos kor körül ivarérettel lesznek, onnantól tartsátok külön őket!

2012. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!