Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valakinek van (volt) egere?...

Valakinek van (volt) egere? Ha igen tényleg büdös?

Figyelt kérdés
Vagy nem büdösebb mint a többi állat csak kis létére nem arányosan ürít. Egy citrom illatú faforgáccsal illatossá lehet tenni?

2012. júl. 31. 21:00
 1/9 krecson válasza:

nekem van japán táncoló egerem .

ha hetente 1 -szer takarítod nem vészes a bűz.

a (ketrecét takarítod)

2012. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakran kell takarítani a ketrecet, csak akkor büdös, ha erre lusta vagy. Az illatosított forgácsok lehet hogy neked bejönnek, de az állatok számára nem természetesek. Nekik sokkal jobb a szaglásuk is, mint nekünk, úgyhogy akár még szenvedhet is tőle.
2012. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az illatosított forgácsot hanyagold. Egyébként igen, büdösebb, mint a többi állat, de ez csak annyit jelent, hogy gyakrabban kell takarítani.
2012. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Voltak japán táncoló egereim, olyan 2-3 naponta takarítva nem voltak büdösek, pedig néha 20-an is rohangáltak a terráriumban.

Most egy pár napja viszont befogtam egyetlen egy házi egeret, na ezt naponta takarítom, de akkor is van egy speciális egérszaga!

2012. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 fehér egérkém volt egyszerre, és én hetente kétszer takarítottam a ketrecet.Ebbe beletartozott az alapos sikálás is, persze vegyszer nélkül.Iszonyú büdösek tudnak lenni, de megéri venni, mert tüneményes állatkák. :)

Illatosított forgácsot semmiképp se tegyél alájuk, nagyon utálják, és nem annyira lesz illatos ez sem, ha 3 hétig nincsenek kipucolva. :)

2012. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az illatosított faforgács se nem jó az állatnak, se nem ér semmit ha már tele van kakálva. Heti 2-3szor takarítani kell akkor nem büdös.
2012. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én úgy terveztem, hogy 2-3 naponta takarítom. Ha mondjuk a camponában veszek 4 egeret az így nem lesz büdös? (nem használok illatosított almot) az illatosított almot meg csak azért mondtam, mert voltak nyulaim és azoknak olyan volt. Remélem őket sem zavarta.
2012. aug. 1. 08:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2012. aug. 1. 08:09
 9/9 anonim ***** válasza:
büdös,ha nem takarítod a helyét,nem tudtad????? NAPONTA kell.
2012. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!