Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Együtt tarthatom egy 100×30...

Együtt tarthatom egy 100×30 cm-es ketrecben a fehér egeret és két roborovszki törpehörcsögöt?

Figyelt kérdés
Gondolom nem. Csak arról van szó, hogy szegény egér egyedül maradt, anya meg nem hajlandó újat befogadni mellé. Ha kijöhetne a két hörivel, az jó lenne. Gondoltam arra is, hogy visszaadom állatkereskedésbe, kapjon új gazdát, vagy legalább társai legyenek. De mivel fehér egér, tuti valami kígyótáp lenne szegényből. Mit csináljak?

2012. júl. 3. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem egy próbát megér ha nem megy ne erőltesd
2012. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem.

De vannak csodák, és különböző fajú állatok is összeszoknak néha. De többnyire hónapokig tart, és nagyon értened kell az összeszoktatáshoz.

Semmiképp se pakold össze őket egy terrába, legföljebb egy átharapás biztos ráccsal kettéválasztott összeszoktatóba.

Viszont vannak egeres fórumok, ott talán találhatsz neki leinformált gazdit. :)

Pl. itt: rodentologia.hu

2012. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válaszd ketté a ketrecet egy ráccsal, úgy hogy legyen elég helye az egérnek is, meg a hörcsögöknek is. Ha a rácson keresztül nem balhéznak, akkor pár nap múlva megpróbálhatod valamelyik hörcsöggel összeengedni az egeret, de ha nem megy, ne erőltesd. Nem értem édesanyádat, ahol egy egér elfér, ott elfér kettő is!
2012. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akar sikerülni. De nem baj, a barátom rokona felajánlotta, hogy magához veszi, ő tart amúgy is.

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!